NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Matějovský NATUR mako jersey 140/200+70/90 |
ihned k expedici
|
890 Kč | |
| 2 |
|
Halmar MILO šatní skříň artisan/černá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 450 Kč | |
| 3 |
|
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D78 dub artisan (1*Karton) |
skladem
|
2 290 Kč |
Celkem 2959 produktů
Moderní jídelní židle
Signal HUGO BREGO černá podnož/béžová typ. 31
skladem
2 761 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Manželská postel s úložným prostorem
Halmar BETINA šedá (4 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 433 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar LOPEZ kulatý, dub přírodní (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
9 286 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Moderní jídelní stůl
Halmar CAMBELL rozkládací, deska - přírodní, nohy - černá (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 325 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 140-180 |
Barová židle
Halmar H1 černá
2 - 3 týdny
925 Kč
| Barva: | Černá |
| Barva sedáku: | Černá |
| Barva kostry: | Černá |
Moderní jídelní židle
Halmar K426 šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K453 šedá
2 - 3 týdny
1 331 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K520 nohy - černá, sedák - tmavě šedá
2 - 3 týdny
1 646 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K529 černá / přírodní
2 - 3 týdny
986 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Plast |
Kancelářské křeslo
Halmar PORTO 2 bílá
2 - 3 týdny
2 225 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Ekokůže |
| Barva detailu: | Bílá |
Křeslo
Halmar VOLKER tmavě šedá / černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
6 472 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K366 tmavě zelená
2 - 3 týdny
1 849 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Kancelářské křeslo
Halmar SONATA XXL černá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 674 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Černá |
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor staré dřevo, MDF, černý lak (GD-213 OLW)
skladem CEN
324 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 81 cm |
Věšák
Halmar CLIF W-100 dub artisan
2 - 3 týdny
335 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Lamino |
| Výška (cm): | 15 cm |
Luxusní ložní povlečení
PIP Studio Tutti i Fiori Dark Blue140x200+70x90
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Barva: | Modrá |
| Materiál: | Bavlna |
| Rozměr: | 140x200 |
Křeslo
Autronic Křeslo ušák, šedá AK-315 GREY2 (AK-315 GREY2)
skladem CEN
4 041 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Halmar TESS černá/ bílá LISTWA
2 - 3 týdny
2 814 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | Lamino |
Moderní jídelní židle
Autronic béžová, látka, CT-291 CAP2
skladem CEN
2 061 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic béžová, sametová látka, CT-V4081 CAP4
skladem CEN
1 161 Kč
| Barva nohou: | Přírodní |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
