NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Autronic Jídelní židle, cappuccino látka, kov matný cappuccino (DCL-397 CRM2) |
skladem CEN
|
711 Kč | |
| 2 |
|
Autronic Polička nástěnná 90 cm, MDF, barva šedý vysoký lesk, baleno v ochranné fólii (P-013 GREY) |
skladem CEN
|
405 Kč | |
| 3 |
|
Signal TWIN dub artisan/černá |
skladem
|
1 990 Kč |
Celkem 2959 produktů
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-223 OAK)
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 81 cm |
kancelářské křeslo
Halmar DESMOND 2 tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Křeslo
Halmar FODEN černá / přírodní
2 - 3 týdny
4 389 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Materiál: | Přírodní ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 šedá
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K392 šedá / hnědá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K402 šedá
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VELO barva černá/béžová
2 - 3 týdny
3 190 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar ABETO 150 grafit mat/ grafit połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 720 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 52 |
Regál
Halmar PAFOS bílá mat (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 549 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Dřevotříska |
| Výška (cm): | 176 cm |
Komoda
Halmar SMART KM-1 dub přírodní/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
31 252 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 93.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VENOM 135-185/85 cm (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 262 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 135.00 |
Houpací křeslo
Autronic potah patchwork látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-374 PW2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Materiál: | Látka |
Barová židle
Halmar H95 barová židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | hořčice |
| Barva sedáku: | Hořčicová |
| Barva kostry: | Černá |
Konferenční stolek
Halmar XENA obdelník černá / přírodní (2 Karton)
2 - 3 týdny
2 418 Kč
| Barva: | Přírodní |
| Materiál desky: | MDF |
Pohovka s rozkladem
Autronic Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk (ASB-4720 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 081 Kč
| Šířka (cm): | 185.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Kancelářské křeslo
Autronic Kancelářské křeslo, zelená ekokůže, houpací mechanismus s aretací ve 4 polohách, kovový kříž, kolečka pro tvrdé povrchy (KA-T8426 GRN)
Doprava zdarma
skladem CEN
4 290 Kč
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Relaxační křeslo
Halmar HORTON popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 849 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, béžová, látka, TV-Q8575 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
8 901 Kč
| Materiál: | Látka |
Televizní stolek
Halmar BARI černá mat/ černá mat (3 karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 457 Kč
| Barva: | Černá |
| Výška (cm): | 52 cm |
Manželská postel
Vidovic PETRA 2 180x200cm s nízkým čelem u noh , materiál: dub přírodní + 180x200cm rošt smrkový
Doprava zdarma
skladem
17 239 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
