NÁBYTEK
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁBYTEK
| 1 |
|
Halmar LUNGO zlatá antiková / hnědá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
6 868 Kč | |
| 2 |
|
Halmar PACHO sestava, šedá |
2 - 3 týdny
|
1 646 Kč | |
| 3 |
|
Halmar DICKY sestava stolu + 4 židle, přírodní černá popelavá (2 Karton) |
2 - 3 týdny
|
4 663 Kč |
Celkem 2959 produktů
Regál
Autronic Regál, 3 police, dekor dub, MDF, černý lak (GD-223 OAK)
skladem CEN
531 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 81 cm |
kancelářské křeslo
Halmar DESMOND 2 tmavě šedá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
3 292 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Barva detailu: | Šedá |
Křeslo
Halmar FODEN černá / přírodní
2 - 3 týdny
4 389 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Materiál: | Přírodní ratan |
| Typ: | Zahradní křeslo |
Moderní jídelní židle
Halmar K377 šedá
2 - 3 týdny
1 859 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K392 šedá / hnědá (2 Karton)
2 - 3 týdny
1 748 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Halmar K402 šedá
2 - 3 týdny
1 067 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Dřevěná jídelní židle
Halmar VELO barva černá/béžová
2 - 3 týdny
3 190 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
Halmar ABETO 150 grafit mat/ grafit połisk (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
5 720 Kč
| Barva: | Grafit |
| Výška (cm): | 52 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VINSTON rozkládací, deska - tmavě šedá / černá, nohy - černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
16 581 Kč
| Barva desky: | Šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 180-220 |
Komoda
Halmar SMART KM-1 dub přírodní/černá (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
31 252 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 93.00 |
Moderní jídelní stůl
Halmar VENOM 135-185/85 cm (3 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
10 262 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 135.00 |
Barová židle
Halmar H114 šedá / ořechová
2 - 3 týdny
2 083 Kč
| Barva: | Šedá |
| Barva sedáku: | Šedá |
| Barva kostry: | Ořech |
Závěsná police
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591201) (1 karton)
Doprava zdarma
skladem
8 220 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 22 cm |
Houpací křeslo
Autronic potah patchwork látka, dřevěné nohy, masiv kaučukovník (AK-374 PW2)
skladem CEN
2 871 Kč
| Materiál: | Látka |
Barová židle
Halmar H95 barová židle hořčicová
2 - 3 týdny
1 402 Kč
| Barva: | hořčice |
| Barva sedáku: | Hořčicová |
| Barva kostry: | Černá |
Matrace
Klinmam Comfort Lanoline 90x200x21cm
Doprava zdarma
skladem
8 584 Kč
| Výška: | 21 cm |
| Tuhost matrace: | Středně měkká |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Pohovka s rozkladem
Autronic Rozkládací pohovka click-clack, 3místná, držák nápojů, potah světle šedá látka, nohy masiv buk (ASB-4720 SIL2)
Doprava zdarma
skladem CEN
9 081 Kč
| Šířka (cm): | 185.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Relaxační křeslo
Halmar HORTON popelavá
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
8 849 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Polohovatelné křeslo |
Moderní jídelní židle
Autronic zelená látka, 360° vratný mechanismus, černý kov (DCH-D1328 GRN2)
skladem CEN
2 990 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Polohovací křeslo
Autronic elektrické zabudované ovládání, béžová, látka, TV-Q8575 CRM2
Doprava zdarma
skladem CEN
8 901 Kč
| Materiál: | Látka |
Pořiďte si nábytek do svého domova za skvělou cenu. Nabízíme kuchyňský, kancelářský, dětský ložnicový a další nábytek. Pro domov, který nebudete chtít opouštět. Přesvědčte se sami.
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
