Plynový sporák Mora P 162 AB
Katalogové číslo: 146744
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Typ: volně stojícíObjem (l): 70
Počet varných zón - Plynové hořáky: 4
Časovač/minutka: ne
Pojistka plynových hořáků: ANO
Gril/infragril: NE
Horký vzduch: NE
Otočný gril: NE
Displej: bez displeje
Zapalování hořáků: bez zapalování
Energetická třída: A+
Spotřeba energie (kWh):
Celkový příkon (kW):
Osvětlení: ne
Výsuv plechů: klasický / prolisy
Ovládání: mechanické-knoflíkové
Čištění trouby: hladký smalt
Příklop: s příklopem
Odkládací plocha: ANO
10 let záruka: NE
Cmax: NE
ECO program: NE
Možnost příklopu: NE
Odolná vařidlová deska: ANO
pekáč MAXI: ANO
STABIL PLUS: ANO
Úložný prostor: ANO
Water system: NE
Soft Closing: NE
Příslušenství trouby/sporáku: 1 x rošt, 1 x MAXI pekáč XXL 8 l
Rozšířená záruka: -
Provedení výrobku: hnědá barva
• Plynový sporák s kovovým příklopem
• 4 plynové hořáky s pojistkami STOP GAS
• PLYNOVÁ TROUBA s pojistkou STOP GAS
• SMALTOVANÁ dvoudílná mřížka STABIL PLUS
• chladná dvířka trouby
• kovový příklop
• regulace teploty v troubě 150 – 300°C
• ovládání trouby KOHOUTEM
• OBJEM TROUBY 70 l
• vedení v troubě - prolisy
• ENERGETICKÁ TŘÍDA - A +
• praktický úložný prostor
• příslušenství: 1 x rošt, 1 x MAXI pekáč XXL 8 l
• rozměry spotřebiče (v x š x h): 85 x 50 x 60 cm
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 37.100
Výška (cm): 85.00
Šířka (cm): 50.00
Hloubka (cm): 59.40
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 39.600
Výška (cm): 95.20
Šířka (cm): 57.60
Hloubka (cm): 71.80
EAN: 8590371044007
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Šířka: | 50 cm |
| Horký vzduch: | Ne |
| Displej: | Ne |
| Bezpečnostní pojistka: | Ano |
| Časovač: | Ne |
| Gril: | Ne |
| Hloubka: | 59.4 cm |
| Krycí víko: | S příklopem |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Samočištění: | Ne |
| Výška: | 85 cm |
| Zapalování: | Elektrické integrované v knoflíku |
| 100% smalt: | Ano |
| Cmax: | Ne |
| Hloubka balení: | 71.8 cm |
| Hmotnost: | 37.1 kg |
| Hmotnost balení: | 39.6 kg |
| Možnost příklopu: | Ne |
| Odkládací plocha: | Ano |
| Odolná vařidlová deska: | Ne |
| Osvětlení: | Ne |
| Otočný gril: | Ne |
| Ovládání: | Mechanické-knoflíkové |
| pekáč MAXI: | Ano |
| Soft Closing: | Ne |
| STABIL PLUS: | Ano |
| Šířka balení: | 95.2 cm |
| Typ: | Volně stojící |
| Vysouvání plechu: | Klasický / prolisy |
| Výška balení: | 57.6 cm |
| Water system: | Ne |
GPSR - Odpovědná osoba
Gorenje spol. s r.o, info@mora.cz, 800105505, Vyskočilova 1461/2a, Praha 14000, Česká republika



