Kombinovaný sporák Mora K 140 BW
Katalogové číslo: 189712
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Typ: volně stojícíObjem (l): 68
Počet varných zón - Plynové hořáky: 4
Časovač/minutka: ne
Pojistka plynových hořáků: ANO
Gril/infragril: NE
Horký vzduch: NE
Otočný gril: NE
Displej: bez displeje
Zapalování hořáků: bez zapalování
Kruhové těleso: ANO
Energetická třída: A
Spotřeba energie (kWh): 0.86
Celkový příkon (kW): 2.2
Osvětlení: ano
Výsuv plechů: klasický / prolisy
Ovládání: mechanické-knoflíkové
Čištění trouby: ECO clean
Příklop: bez příklopu
Odkládací plocha: ANO
10 let záruka: NE
Cmax: NE
ECO program: NE
Možnost příklopu: NE
Odolná vařidlová deska: NE
pekáč MAXI: NE
STABIL PLUS: NE
Úložný prostor: ANO
Water system: NE
Soft Closing: NE
Příslušenství trouby/sporáku: 1 x rošt
Trysky na propan-butan v balení: NE
Rozšířená záruka: -
Šířka sporáku: 50
Barva sporáku: Bílá
Provedení výrobku: bílá barva
KOMBINOVANÝ SPORÁK
K 140 BW
Kombinovaný sporák Mora K 140 BW v bílém provedení se čtyřmi plynovými hořáky a klasickou troubou Vás překvapí objemem vnitřního prostoru 68 l a energeticky úspornou třídou "A". Speciální program na čištění trouby ECO CLEAN Vám zajistí bez velké námahy vyčištění vnitřku trouby a je maximálně ohleduplný k životnímu prostředí. Ve spodní části sporáku je praktický úložný prostor, do kterého snadno uložíte příslušenství, nádobí nebo pečicí formy.
Podrobné informace
• 4 plynové hořáky s pojistkami STOP GAS
• KLASICKÁ TROUBA
• ECO CLEAN - funkce na čištění trouby
• chladné dvířka trouby
• SMALTOVANÁ dvoudílná mřížka
• regulace teploty v troubě 50 – 275°C
• osvětlení trouby
• OBJEM TROUBY 68 l
• vedení v troubě - prolisy
• ENERGETICKÁ TŘÍDA - A
• praktický úložný prostor
• příslušenství: 1x rošt
• rozměry spotřebiče (v x š x h): 85 x 50 x 60 cm
• jmenovitý příkon: 2,2 kW
• elektrické napětí: 230 V
• horní a dolní topné těleso
• EcoClean
• horní topné těleso
• dolní topné těleso
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 44.100
Výška (cm): 85.00
Šířka (cm): 50.00
Hloubka (cm): 59.70
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 39.600
Výška (cm): 95.20
Šířka (cm): 57.60
Hloubka (cm): 71.80
EAN: 8590371055096
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 68 l |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Bílá |
| Horký vzduch: | Ne |
| Časovač: | Ne |
| Hloubka: | 59.7 cm |
| Krycí víko: | Bez příklopu |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Výška: | 85 cm |
| Cmax Cmax: | Ne |
| Čištění trouby Čištění trouby: | ECO clean |
| Displej Displej: | Ne |
| ECO program ECO program: | Ne |
| Gril/infragril Gril/infragril: | Ne |
| Hloubka balení: | 71.8 cm |
| Hmotnost: | 44.1 kg |
| Hmotnost balení: | 39.6 kg |
| Kruhové těleso Kruhové těleso: | Ano |
| Možnost příklopu Možnost příklopu: | Ne |
| Odkládací plocha: | Ano |
| Odolná vařidlová deska Odolná vařidlová deska: | Ne |
| Osvětlení: | Ano |
| Otočný gril: | Ne |
| Ovládání Ovládání: | Mechanické-knoflíkové |
| pekáč MAXI pekáč MAXI: | Ne |
| Pojistka plynových hořáků Pojistka plynových hořáků: | Ano |
| Spotřeba el. energie: | 0.86 kWh |
| STABIL PLUS STABIL PLUS: | Ne |
| Šířka balení: | 57.6 cm |
| Šířka sporáku: | 50 |
| Trysky na propan-butan v balení: | Ne |
| Typ: | Volně stojící |
| Úložný prostor Úložný prostor: | Ano |
| Vysouvání plechu: | Klasický / prolisy |
| Výška balení: | 95.2 cm |
| Water system Water system: | Ne |
| Zapalování hořáků Zapalování hořáků: | Bez zapalování |
GPSR - Odpovědná osoba
Gorenje spol. s r.o, info@mora.cz, 800105505, Vyskočilova 1461/2a, Praha 14000, Česká republika



