MOBILY, FOTO, GPS
Nejprodávanější produkty v kategorii MOBILY, FOTO, GPS
| 1 |
|
Emos SM7005BL 2.0 A/M - micro B/M 1m - černý, Quick Charge |
ihned k expedici
|
62 Kč | |
| 2 |
|
Kodak Friendly Zoom FZ55 Blue |
skladem
|
3 899 Kč | |
| 3 |
|
Panasonic KX TG6811FXB dect |
skladem
|
1 159 Kč |
Celkem 539 produktů
Kompaktní fotoaparát
Kodak Friendly Zoom FZ55 Blue
Doprava zdarma
skladem
3 899 Kč
| Celkový počet megapixelů: | 16 |
| Barva: | Modrá |
| Optický zoom: | 5 × |
Kompaktní fotoaparát
Kodak Friendly Zoom FZ45 Black
Doprava zdarma
skladem
3 357 Kč
| Celkový počet megapixelů: | 16 |
| Barva: | Černá |
| Optický zoom: | 4 × |
Kompaktní fotoaparát
Kodak Friendly Zoom FZ45 Red
Doprava zdarma
skladem
3 459 Kč
| Celkový počet megapixelů: | 16.7 |
| Barva: | Červená |
| Optický zoom: | 4 × |
Mobilní telefon
Evolveo EasyPhone XO Red
skladem
871 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 2.8 " |
| Barva: | Červená |
| Rozlišení: | 320 x 240 |
Mobilní telefon
Oscal TIGER 12 12+256GB Flowing Purple
Doprava zdarma
skladem
4 337 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.78" |
| Barva: | Fialová - Flowing Purple |
| Operační paměť (RAM): | 12 GB |
Mobilní telefon
Tesla Explr9 8/128GB Black
Doprava zdarma
skladem
12 430 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.78" |
| Barva: | Černá |
| Operační paměť (RAM): | 8 GB |
Mobilní telefon
Samsung S731 Galaxy S25 FE 8+128GB Jetblack
Doprava zdarma
skladem
19 070 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.7" |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 2340 x 1080 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
