Mobilní telefon Lenovo PHAB 2 - šedý (ZA190011CZ)
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz




Popis produktu
Prémiový phablet druhé generace, který představuje jednoduchý kompromis při rozhodování mezi nákladným smartphonem s velkým displejem a obyčejným malým tabletem.
Kromě ohromujícího výkonu pro multimediální zábavu nabízí toto 6.4" palcové zařízení svým uživatelům také mimořádnou výdrž baterie, rychlé internetové připojení a neuvěřitelný zvuk.
Operační systém: Android™ 6.0 Marshmallow
Procesor - typ: MediaTek MT8735, 64bit
Procesor - počet jader: 4
Procesor - frekvence [MHz]: 1300
RAM [GB]: 3GB LP-DDR3
Vnitřní paměť [GB]: 32GB (e-MCP)
Paměťové karty: microSDHC (až 128GB)
Grafika: integrovaná na chipsetu
Audio: Smart Amplifier + Dolby® ATMOS s podporou 5.1 zvuku
Displej: IPS, kapacitní 10-point multitouch
Úhlopříčka displeje [palce]: 6.4
Rozlišení [pix]: 1280x720
Konektivita:
Porty/sloty:
Dual SIM (microSIM + nanoSIM)
3,5mm audio/mic jack
mic array (3x mikrofon)
microUSB (5V 2A) s OTG
Komunikace, sítě, data:
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n dual-band, WiFi direct, WiFi Display
4G LTE kategorie 4, GSM, CDMA, WCDMA, EVDO, TD-SCDMA, TDD- LTE, FDD-LTE
Bluetooth 4.0
Podporované protokoly ROW:
GSM: B2/3/5/8
UMTS: B1/2/5/8
FDD LTE: B1/2/3/5/7/8/20
Výbava:
Integrované senzory: Akcelerometr (G-sensor), vibrace, GPS/ A-GPS, Hallův senzor, E-kompas, P-Senzor, L-Senzor, Gyroscope
Fotoaparát-kamera:
přední kamera 5MP FF širokoúhlý
zadní fotoaparát 13MP AF, s bleskem (digitální zoom)
Baterie:
Typ baterie: Li-Polymer
Kapacita baterie [mAh]: 4050
Max. pohotovostní doba [hod]: 700
Barva: Šedá
Rozměry [mm]: 175 x 89.5 x 7.6
Hmotnost [g]: 225
Obsah balení: Lenovo Phablet, cestovní napájecí adaptér, microUSB-USB kabel, kovový hrot na vytažení slotu na karty, Quick Start Guide (CZ+EN), informace o záruce
Technické parametry
| Úhlopříčka v palcích: | 6.4 " |
| Barva: | Šedá |
| Operační paměť (RAM): | 3 GB |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Rozlišení: | 1280 x 720 |
| Operační systém: | Android |
| GPS: | Ano |
| Hloubka: | 0.96 cm |
| Interní paměť (ROM): | 32 GB |
| Rozlišení fotoaparátu: | 13 |
| Šířka: | 8.95 cm |
| Výška: | 17.5 cm |
| Autofokus: | Ano |
| Blesk: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Digitální fotoaparát: | Ano |
| Dotykový displej: | Ano |
| DualSim: | Ano |
| FM radio: | Ano |
| Frekvence procesoru: | 1.5 MHz |
| GPRS: | Ano |
| GSM pásma: | 850900/1800/1900 |
| HD video: | Ano |
| Hmotnost: | 0.225 kg |
| HSDPA: | Ano |
| Konstrukce telefonu: | Dotykový |
| MP3: | Ano |
| Počet barev: | 16000000 |
| Podpora aplikací: | Ano |
| Podpora sítě: | LTE |
| Slot na paměťové karty: | Ano |
| Technologie displeje: | IPS |
| Typ displeje: | Kapacitní |
| Typ paměťové karty: | MicroSD |
| Videonahrávání: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
Lenovo Global Technology Czech Republic s.r.o., info@cz.lenovo.com, Jankovcova 1603/47a, Praha 17000, Česká republika









