Koupelnové nástěnné svítidlo Ledko (LEDKO/00279) LED koupelnové svítidlo, LED, 21W, 1320 lm, 3000 (K), IP44 (poslední kusy)
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz





Ledko (LEDKO/00279) LED koupelnové svítidlo, LED, 21W, 1320 lm, 3000 (K), IP44
ihned k expediciPopis produktu
Upozornění: Jedná se o poslední kus na skladě nebo na naší prodejně. Výrobek proto může být vystavený a bez originál obalu (většinou je ale i obal v pořádku). V každém případě je zboží ve 100% stavu, nepoškozené a s plnou zárukou.
Kód produktu: LEDKO/00279
EAN kód: 8592957002197
Energetická třída: A
Materiál: kov/plast
Napájení: 220-240
Teplota chromatičnosti (K): 3000
Krytí: IP44
Typ zdroje: LED
Zdroj součástí balení: Ano
Světelný tok: 1320
Hloubka: 92,5
Max. příkon: 21W -> nahrazuje 120W klasickou žárovku
Šířka: 517
Výška: 60
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Světelný tok: | 1320 lm |
| Styl: | Koupelna/ moderní |
| Barva: | Bílá |
| Série: | - |
| Barva světla: | 3000 K |
| Materiál: | Kov / plast |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Napětí: | 220-240 V |
| Šířka: | 51.7 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Závit/Patice: | Integrovaný LED modul |
| Žárovky součástí balení: | Ano |
ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o., objednavkykd@elektrosms.cz, 774 731 137, Dobrovodská 43, České Budějovice 370 06, Česká republika



