Espresso Krups KP 1000 E2
Katalogové číslo: 66794
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Espresso Krups KP 1000 E2
- pro malé kuchyně
- skvělá cena!
- manuální ovládání
- plastový magnetický držák kapslí
- plastová aretační páka se zvedačem
- plastový volič horká vs. studená voda
- odkapávací tácek s nastavením výšky ve 3 polohách
- zeleno červený LED spínač zap/vyp
- tlak čerpadla: 15 barů
- thermoblock
- příkon 1500W
- nádržka na vodu 0,6 l
- úsporný režim (rychlé nahřátí, auto-off po 5 min.)
- pouze pro kapsle Nescafé Dolce Gusto
- pro horké i studené nápoje
- extrémně rychlý, čistý, jednoduchý a spolehlivý
- rozměry (vxšxh): 28,7× 15,9×22 cm
Technické parametry
| Barva: | Černá |
| Cappuccino a Caffe Latte jedním stiskem: | Ne |
| Čištění a odvápnění: | Ruční |
| Displej: | Ne |
| Funkce nahřívání šálků: | Ne |
| Hloubka: | 23.7 cm |
| Hloubka balení: | 26.7 cm |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| Hmotnost balení: | 3.3 kg |
| Kapacita nádržky na vodu: | 0.6 l |
| Nastavení množství vody: | Ruční |
| Nastavení síly kávy: | Ne |
| Nastavitelná teplota kávy: | Ne |
| Odnímatelný zásobník vody: | Ano |
| Použití kapslí: | NESCAFÉ Dolce Gusto |
| Použití mleté kávy: | Ne |
| Použití zrnkové kávy: | Ne |
| Provedení espressa: | Na kapsle |
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| SMART: | Ne |
| Šířka: | 17.5 cm |
| Šířka balení: | 20.5 cm |
| Tlak: | 15 bar |
| Tryska na horkou vodu: | Ne |
| Tryska na páru: | Ne |
| Typ: | Volně stojící |
| Vodoznak: | Ne |
| Výška: | 35 cm |
| Výška balení: | 38 cm |
| Zásobník na mléko: | Ne |
GPSR - Odpovědná osoba
Groupe SEB Česká republika, privacy@groupeseb.com, Sokolovská 651, Praha 186 00, Česká republika


