ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Rozdáváme vybavení do domácnosti za 250.000 Kč
| 1 |
|
ECG ET 20482 Stainless |
ihned k expedici
|
3 190 Kč | |
| 2 |
|
ECG PH 6530 Slow Master |
skladem
|
1 990 Kč | |
| 3 |
|
ECG MH 158 |
skladem
|
1 790 Kč |
Celkem 198 produktů
Víceúčelový vysavač
ECG VM 3140 Hobby
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Oranžová/šedá |
| Hlučnost: | 79 dB |
Konvektor
ECG TK 2080 DR White
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Časovač: | Ano |
Konvektor
ECG TK 2080 DR Black
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Časovač: | Ano |
Mikrovlnná trouba s grilem
ECG MTD 2071 SE
skladem
1 790 Kč
| Výkon grilu: | 700 W |
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 2072 SE
skladem
1 790 Kč
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Nerezová |
Podlahový sáčkový vysavač
ECG VP 3189 S
skladem
1 790 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | bílá |
| Hlučnost: | 78 dB |
Tyčový vysavač
ECG VT 3420 2in1 Jerome
ihned k expedici
1 790 Kč
| Příkon/výkon: | 75 W |
| Barva: | Bílá, černá |
| Hlučnost: | 80 dB |
Tyčový vysavač
ECG VT 3620 2in1 Jean
ihned k expedici
1 790 Kč
| Příkon/výkon: | 130 W |
| Barva: | Bílá, modrá |
| Hlučnost: | 80 dB |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
