ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
| 1 |
|
ECG KG 1000 Gourmet |
skladem
|
2 990 Kč | |
| 2 |
|
ECG VT 3420 2in1 Jerome |
ihned k expedici
|
1 790 Kč | |
| 3 |
|
ECG PMP 30 8GB Black |
skladem
|
799 Kč |
Celkem 168 produktů
Rychlovarná konvice
ECG RK 1758 Grey
skladem
349 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Šedá |
Elektrický dvouplotýnkový vařič
ECG EV 2512 White
skladem
899 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Bílá |
Sendvičovač
ECG S 3173 3in1 Triangle
skladem
899 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Počet sendvičů: | 2 |
Kávovar
ECG KP 2125 Supreme
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 900 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Celkový objem: | 1.5 l |
Podlahový sáčkový vysavač
ECG VP 3189 S
skladem
1 790 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | bílá |
| Hlučnost: | 78 dB |
Tyčový vysavač
ECG VT 4420 3in1 Simon
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Příkon/výkon: | 75 W |
| Barva: | Bílá, šedá |
| Hlučnost: | 80 dB |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1768 Strix Timber Black
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá |
Víceúčelový vysavač
ECG VM 3140 Hobby
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Oranžová/šedá |
| Hlučnost: | 79 dB |
Kuchyňský robot
ECG FORZA 6600 Metallo Scuro
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Objem pracovní nádoby: | 6.5 l |
| Barva: | Nerezová, černá |
Kuchyňský robot
ECG FORZA 6600 Metallo Argento
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Objem pracovní nádoby: | 6.5 l |
| Barva: | Nerezová, stříbrná |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1700 Magnifica Antracito
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Antracitová |
Kuchyňský robot
ECG FORZA 6600 Metallo Nero
Doprava zdarma
skladem
7 490 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Objem pracovní nádoby: | 6.5 l |
| Barva: | Černá |
Žehlička
ECG NZ 322 Auto-Off
skladem
549 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 100 g/min |
Šuplíkový mrazák
ECG EFT 10855 WE
Záruka 5 let
skladem
4 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 60 l |
Myčka nádobí
ECG EDF 100243 BlackLine
Doprava zdarma
skladem
7 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.208 kWh |
| Počet sad: | 10 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

