ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
| 1 |
|
ECG TK 2080 DR White |
skladem
|
1 690 Kč | |
| 2 |
|
ECG UV 5080 |
skladem
|
499 Kč | |
| 3 |
|
ECG FS 40 N |
ihned k expedici
|
1 499 Kč |
Celkem 168 produktů
Rychlovarné konvice
ECG RK 1022 blue
skladem
299 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Celkový objem: | 1 l |
| Barva: | Bílá/modrá |
Elektrický dvouplotýnkový vařič
ECG EV 2512 Black
skladem
949 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Černá |
Mikrovlnná trouba s grilem
ECG MTD 2390 VGSS
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 23 l |
Ruční šlehač
ECG RS 5011
skladem
849 Kč
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Regulace rychlosti: | Ano |
Osobní váha
ECG OV 1821 White
skladem
399 Kč
| Nosnost: | 180 kg |
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Napěňovač
ECG NM 2255 Latte Art White
skladem
1 290 Kč
| Celkový objem: | 300 ml |
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Barva: | Bílá |
Elektrický dvouplotýnkový vařič
ECG EV 2512 Stainless
skladem
990 Kč
| Příkon/výkon: | 2500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Nerezová/stříbrná |
Napařovací žehlička
ECG NZ 190
skladem
399 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 80 g/min |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1240
skladem
499 Kč
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Materiál: | Nerezová |
| Vodoznak: | Ano |
Olejový radiátor
ECG OR 2090
skladem
2 390 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
Kulma na vlasy
ECG KE 2451 Simply Curly
skladem
399 Kč
| Příkon/výkon: | 45 W |
| Barva: | Bílá/zlatá |
| Studený vzduch: | Ne |
Žehlička
ECG NZ 210 Travel
skladem
449 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 10 g/min |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1700 Magnifica Intenso
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | bílá |
Kuchyňský robot
ECG FORZA 7800 Ultimo Argento
Doprava zdarma
skladem
10 990 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Objem pracovní nádoby: | 8 l |
| Barva: | Nerezová, stříbrná |
Mlýnek na kávu
ECG KM 160 Minimo Premio
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 13 W |
| Barva: | Černá |
| Kapacita zásobníku na zrna: | 30 g |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

