ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
| 1 |
|
ECG KG 1000 Gourmet |
skladem
|
2 990 Kč | |
| 2 |
|
ECG VT 3420 2in1 Jerome |
ihned k expedici
|
1 790 Kč | |
| 3 |
|
ECG PMP 30 8GB Black |
skladem
|
799 Kč |
Celkem 168 produktů
Napařovací žehlička
ECG NZ 280 auto-off
skladem
899 Kč
| Příkon/výkon: | 2600 W |
| Barva: | Černá/zelená |
| Parní ráz: | 100 g/min. |
Napěňovač mléka
ECG NM 119 Black
skladem
899 Kč
| Celkový objem: | 240 ml |
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Černá |
Elektrický dvouplotýnkový vařič
ECG EV 2512 White
skladem
899 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Bílá |
Sendvičovač
ECG S 3173 3in1 Triangle
skladem
899 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Počet sendvičů: | 2 |
Mlýnek na kávu
ECG KM 150 Minimo Black
ihned k expedici
899 Kč
| Příkon/výkon: | 120 W |
| Barva: | Černá |
| Kapacita zásobníku na zrna: | 30 g |
Elektrický dvouplotýnkový vařič
ECG EV 2512 Black
skladem
949 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Černá |
Elektrický dvouplotýnkový vařič
ECG EV 2512 Stainless
skladem
990 Kč
| Příkon/výkon: | 2500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Nerezová/stříbrná |
Kávovar
ECG KP 2125 Supreme
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 900 W |
| Barva: | Černá, stříbrná |
| Celkový objem: | 1.5 l |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1768 Strix Timber Black
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá |
Mlýnek na kávu
ECG KM 160 Minimo Premio
skladem
999 Kč
| Příkon/výkon: | 13 W |
| Barva: | Černá |
| Kapacita zásobníku na zrna: | 30 g |
Elektrický gril
ECG KG 100
skladem
1 190 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Typ grilu: | Kontaktní, stolní |
Olejový radiátor
ECG OR 1570
skladem
1 290 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Barva: | Bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

