ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
Nejprodávanější produkty v kategorii ECG - Jarní soutěž o hodnotné ceny
| 1 |
|
ECG PMP 30 8GB Black&Orange |
ihned k expedici
|
799 Kč | |
| 2 |
|
ECG KM 150 Minimo Black |
ihned k expedici
|
899 Kč | |
| 3 |
|
ECG TK 2080 DR Black |
skladem
|
1 690 Kč |
Celkem 168 produktů
Konvektor
ECG TK 2080 DR White
skladem
1 690 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Časovač: | Ano |
Elektrický gril
ECG KG 1000 Gourmet
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/stříbrná |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Napěňovač mléka
ECG NM 119 Black
skladem
899 Kč
| Celkový objem: | 240 ml |
| Příkon/výkon: | 500 W |
| Barva: | Černá |
Rychlovarná konvice
ECG RK 1520 Glass
skladem
399 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Barva: | Bílá |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 231S
skladem
2 490 Kč
| Výkon mikrovln: | 800 W |
| Celkový objem: | 23 l |
| Barva: | Nerezová |
Napařovací žehlička
ECG NZ 280 auto-off
skladem
899 Kč
| Příkon/výkon: | 2600 W |
| Barva: | Černá/zelená |
| Parní ráz: | 100 g/min. |
Vysoušeč vlasů
ECG VV 1200 travel S
skladem
299 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Barva: | Bílá/stříbrná |
Mikrovlnná trouba s grilem
ECG MTD 2071 SE
skladem
1 790 Kč
| Výkon grilu: | 700 W |
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
Topinkovač
ECG ST 10630 SS
skladem
699 Kč
| Příkon/výkon: | 1000 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Počet topinek: | 2 |
Elektrický gril
ECG KG 100
skladem
1 190 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Typ grilu: | Kontaktní, stolní |
Tyčový vysavač
ECG VT 4620 3in1 Hugo
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Černá/červená |
| Doba provozu: | 90 min |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

