Ruční nářadí
Nejprodávanější produkty v kategorii Ruční nářadí
| 1 |
|
Extol Premium (8813158) 250mm, CrV |
ihned k expedici
|
275 Kč | |
| 2 |
|
Total TACSD30556 šroubovák ráčnový a hodinářsky s ořechy a hroty, sada 55ks, industrial |
ihned k expedici
|
405 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft 955120 MINI, karbid/keramika |
ihned k expedici
|
155 Kč |
Celkem 3069 produktů
Řezač trubek
Extol Premium (8848015) s odhrotovačem, 3-42mm, (O 1/8-1 5/8), řezací kolečko 20x6x4,8mm, HSS
skladem
599 Kč
| Typ: | Řezačka trubek |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | 3-42 mm |
Metr svinovací
Extol Craft (3145) metr svinovací, 5m, š. pásku 19mm
skladem
64 Kč
| Rozsah měření do:: | 5 m |
Svěrka rychloupínací
Total THT1340603 Svěrka rychloupínací
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
230 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Řezačka obkladaček
Extol Craft (80493) řezačka obkladaček STANDARD, 400mm
skladem
435 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 400 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Řezačka obkladaček
Extol Craft (100610) 600mm, ložiskové uložení, 600mm
skladem
1 237 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 600 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Řezač skla
Extol Craft (105153) s karbidovými kolečky, 6ks řezacích koleček
skladem
51 Kč
| Typ: | Řezač skla |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | - |
Svěrka k fixaci
Extol Premium 8815405 na hranol/profil 1/26mm nastavitelná
skladem
301 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Řezačka obkladů
Extol Premium (8841078) ložisková, 800mm
skladem
2 299 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 800 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Svěrka
Total THT1320501 Svěrka F, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
152 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
