Ruční nářadí
Nejprodávanější produkty v kategorii Ruční nářadí
| 1 |
|
Extol Premium (8812405) sada 12ks, délka 200mm, v dřevěné krabici, tvrzené na HRC 58-60, CrV |
ihned k expedici
|
659 Kč | |
| 2 |
|
Fortum (4700902) hlavice nástrčná na zapalovací svíčky, 1/2", 16mm, L 65mm, 61CrV5 |
ihned k expedici
|
173 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8812338) s kvalitní bukovou rukojetí, 38mm, délka 290mm, CrV |
ihned k expedici
|
184 Kč |
Celkem 3098 produktů
Hasák
Extol Premium (8813211) hasák 'S' typ, kovaný, 300mm, čelisti 1”, max. rozsah 40mm, CrV
ihned k expedici
449 Kč
Klíč ráčnový
Extol Premium (8816109) klíč ráčnový očkoplochý, 45 zubů, 9mm, CrV
ihned k expedici
69 Kč
Klíč ráčnový
Extol Premium (8816122) klíč ráčnový očkoplochý, 45 zubů, 22mm, CrV
ihned k expedici
274 Kč
Kleště
Total THT115242 kleště na kabely, industrial, 600mm
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
490 Kč
Kleště multifunkční
Total TFMFT01151 Kleště multifunkční, 15 funkcí
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
360 Kč
Řezač trubek
Extol Premium (8848015) s odhrotovačem, 3-42mm, (O 1/8"-1 5/8"), řezací kolečko 20x6x4,8mm, HSS
skladem
599 Kč
| Typ: | Řezačka trubek |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | 3-42 mm |
Metr svinovací
Extol Craft (3145) metr svinovací, 5m, š. pásku 19mm
skladem
62 Kč
| Rozsah měření do:: | 5 m |
Řezačka obkladaček
Extol Craft (80493) řezačka obkladaček STANDARD, 400mm
skladem
387 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 400 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Řezačka obkladaček
Extol Craft (100610) 600mm, ložiskové uložení, 600mm
skladem
1 198 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 600 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Řezač skla
Extol Craft (105153) s karbidovými kolečky, 6ks řezacích koleček
skladem
50 Kč
| Typ: | Řezač skla |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | - |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište