Ruční nářadí
Nejprodávanější produkty v kategorii Ruční nářadí
| 1 |
|
Fortum (4700902) hlavice nástrčná na zapalovací svíčky, 1/2, 16mm, L 65mm, 61CrV5 |
ihned k expedici
|
173 Kč | |
| 2 |
|
Total THT2K0301S Kleště, sada 3ks, industrial, CrV |
skladem
|
430 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8820042) digitální, 0,05-40m |
ihned k expedici
|
1 259 Kč |
Celkem 3069 produktů
Řezač otvorů do kachliček
Extol Craft (103900) O 20-90mm, uchycení do vrtačky
skladem
109 Kč
| Typ: | Řezač otvorů |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | 20-90 mm |
Řezačka obkladů
Fortum 4770818 řezačka obkladů ložisková, 1000mm
Doprava zdarma
skladem
3 599 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 1000 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Metr svinovací
Extol Premium (8821007) 7,5m, 7,5m, š. pásku 25mm
skladem
161 Kč
| Rozsah měření do:: | 7.5 m |
Měřící pásmo
Extol Premium (8821095) ocelové, 50m,š. pásku 13mm
skladem
381 Kč
| Rozsah měření do:: | 50 m |
Svitnovací metr
Extol Premium 8821043 s odečítacím okénkem, 3m, š. pásku 16mm
skladem
96 Kč
| Rozsah měření do:: | 3 m |
Svěrka
Total THT1321204 Svěrka F, industrial
sleva 15% s kodem JARO15
skladem
490 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Svěrák na trubky
Extol Premium (8812635) rozsah upnutí 10-85mm
skladem
749 Kč
| Druh nářadí: | Svěrák na trubky |
Svěrák otočný
Extol Premium (8812630) multifunkční, 125mm, 15kg, rozevření 125mm, upínací síla 16kN o 360° otočná čelist
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Druh nářadí: | Svěrák |
Řezač trubek
Extol Premium (8848013) řezač trubek s odhrotovačem, ?3-35mm, (O 1/8-1 3/8), řezací kolečko 20x6x4,8mm, HSS
skladem
579 Kč
| Typ: | Řezačka trubek |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | 3-35 mm |
Měřící pásmo
Extol Premium (8821093) ocelové, 30m,š. pásku 13mm
skladem
341 Kč
| Rozsah měření do:: | 30 m |
Svěrák
Fortum (4752624) svěrák otočný s kovadlinou, 150mm, SG Iron
Doprava zdarma
skladem
3 199 Kč
| Druh nářadí: | Svěrák |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
