Fritovací hrnec De'Longhi F 13235
Katalogové číslo: 38555
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Fritovací hrnec DeLonghi F 13235
- Příkon: 1200 W
- Kapacita oleje: 1,2 l
- Nádoba, fritovací koš, víko i tělo fritézy je možné mýt v myčce
- Stěny zůstávají studené díky technologii "cool" kdy vzduch cirkuluje mezi vnitřní nádobou a vnějšími stěnami
- Okénko umožňuje kontrolovat proces fritování bez nutnosti otevírat víko
- Fritovací koš a nádoba ve tvaru čtverce
- Nastavitelný termostat od 150 do 190°C
- Vyjímatelná nádoba s nepřilnavým povrchem
- Tlačítko pro automatické otevírání víka
- Vyměnitelný filtr proti pachům
- Ohebné držadlo
- Indikátor připravenosti fritézy ke smažení
- Víko je možné výjmout a umýt
- Protiskluzové nožičky
- Hmotnost: 2 kg
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Typ fritování: | Olej |
| Displej: | Ne |
| Časovač: | Nemá časový spinač |
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Hloubka: | 24 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hloubka balení: | 24 cm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Hmotnost balení: | 3.6 kg |
| Materiál: | Nepřilnavý povrch |
| Maximální náplň oleje: | 1.2 l |
| Okénko ve víku: | Ano |
| Omyvatelné odnímatelné části: | Koš, nádoba, víko |
| Regulace teploty: | Ano |
| Schránka pro uschování použitého oleje: | Ne |
| Spouštění koše: | S uzavřeným víkem |
| Světelná signalizace: | Ano |
| Šířka balení: | 26 cm |
| Vypouštění oleje: | Vyjímatelná nádoba |
| Výška balení: | 36.5 cm |




