Espresso De'Longhi ECO 311 R
Katalogové číslo: 85590
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Espresso DeLonghi ECO 311 R
Pákový espresso kávovar s elegantním designem, vysoce lesklým povrchem a pokročilou technologií.
Řada Icona je vybavena novými filtry „2 v 1“ pro ideální cremu, které mohou být použity pro mletou kávu (1 nebo 2 šálky) nebo pro pody (jednoduchá příprava espressa pomocí předem připravených porcí kávy). Cappuccino tryska mísí páru, vzduch a mléko a tím vytváří bohatou a krémovou pěnu pro dokonalé cappuccino.
- nerezový bojler
- unikátní povrch s vysokým leskem a chromovými detaily
- průhledná a odnímatelná nádržka na vodu (kapacita: 1,4 l)
- cappuccino tryska mísí páru, vzduch a mléko a vytváří bohatou krémovou mléčnou pěnu pro přípravu perfektního cappuccina
- lze použít mletou i porcovanou kávu (E.S.E. pody)
- jednotlivá tlačítka se světelnými kontrolkami: zapnuto/vypnuto, pro výběr espressa a cappuccina
- 2 oddělené termostaty pro kontrolu teploty páry a vody
- nahřívač šálků
- systém automatického vypnutí
- regulace výdeje páry
- odnímatelná odkapávací mřížka
- systém proti odkapávání
- pěchovadlo na kávu
Funkce
- Nastavení množství vody ruční
- Použití mleté kávy Ano
- Použití zrnkové kávy Ne
- Ukazatel množství vody Ano
- Tryska na horkou vodu Ano
- Čištění a odvápnění ruční
- Tryska na páru Ano
- Nahřívání šálků Ano
- Objem zásobníku na vodu 1.4 l
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Barva: | Červená |
| Cappuccino a Caffe Latte jedním stiskem: | Ne |
| Čištění a odvápnění: | Ruční |
| Displej: | LED diody |
| Funkce nahřívání šálků: | Ano |
| Hloubka: | 29 cm |
| Hloubka balení: | 34 cm |
| Hmotnost: | 3.6 kg |
| Hmotnost balení: | 4.8 kg |
| Kapacita nádržky na vodu: | 1.4 l |
| Maximální velikost šálku: | 7.7 cm |
| Nastavení množství vody: | Ruční |
| Nastavení síly kávy: | Ne |
| Nastavitelná teplota kávy: | Ne |
| Odnímatelný zásobník vody: | Ano |
| Použití kapslí: | Kapsle nelze použít |
| Použití mleté kávy: | Ano |
| Použití podu: | Ano |
| Použití zrnkové kávy: | Ne |
| Provedení espressa: | Pákové |
| Příkon/výkon: | 1050 W |
| SMART: | Ne |
| Šířka: | 26 cm |
| Šířka balení: | 29 cm |
| Tlak: | 15 bar |
| Tryska na horkou vodu: | Ano |
| Tryska na páru: | Ano |
| Typ: | Volně stojící |
| Vodoznak: | Ano |
| Výška: | 31.5 cm |
| Výška balení: | 38 cm |
| Zásobník na mléko: | Ne |





