Mobilní telefon Cubot X18, Dual SIM - modrá (rozbaleno)
Katalogové číslo: 206306
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Zboží vrácené zákazníkem plně funkční, zboží v bezvadném stavu, rozbalen
| Distribuce | |
| Distribuce | oficiální ČR |
| Displej | |
| Úhlopříčka displeje (palce) | 5.7 " |
| Typ displeje | IPS LCD |
| Rozlišení displeje | 720 x 1440 bodů |
| Počet barev displeje | 16,7 miliónů |
| Konstrukce a systém | |
| Počet jader | čtyřjádrový procesor |
| Frekvence procesoru | 1500 MHz |
| Počet SIM karet | Dual SIM |
| Konstrukce telefonu | dotykový |
| Systém telefonu | Android 7.0 Nougat |
| Paměť | |
| Interní paměť | 32 GB |
| Velikost paměti RAM | 3GB |
| Podporované paměťové karty / typ karty | microSDXC, microSDHC, microSD |
| Navigace | |
| GPS | Ano |
| Podporované sítě | |
| Síťová frekvence (GSM) | 1800, 1900, 850, 900 MHz |
| Síťová frekvence (3G) | 2100, 900 MHz |
| Síťová frekvence (LTE) | 800, 900, 2100, 2600, 1800 MHz |
| GPRS | Ano |
| EDGE | Ano |
| 3G | Ano |
| 4G/LTE | Ano |
| HSCSD/HSDPA | Ano |
| Fotoaparát | |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 16 Mpx (4640 × 3480) |
| Světelnost | f/2.2 |
| Integrovaný blesk/přisvětlení | Ano |
| Automatické ostření | Ano |
| Rozlišení videozáznamu | 1920 x 1080 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 13 Mpx (4160 x 3120) |
| Akumulátor | |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Kapacita akumulátoru | 3200 mAh |
| Konektivita a rozhraní | |
| USB port | Ano |
| NFC | Ne |
| 3,5 jack | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| IrDa infraport | Ne |
| Senzory a zabezpečení | |
| Akcelerometr (G-Sensor) | Ano |
| Senzor přiblížení (proximity) | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Další parametry | |
| Typ Sim karty | nano Sim |
| FM rádio | Ano |
| Barva telefonu | modrá barva |
| Rozměry výrobku | |
| Rozměry balení | |
| Šířka balení | 10.0 cm |
| Výška balení | 20.0 cm |
| Hloubka balení | 5.0 cm |
| Hmotnost balení | 0.4 kg |

