Šuplíkový mrazák Candy CCOUN 5144WH
Katalogové číslo: 114459
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Šuplíkový mrazák Candy CCOUN 5144WH
- Instalace: volně stojící
- Barva: bílá
- Beznámrazová technologie No Frost
- Funkce rychlé mrazení
- Nastavitelný termostat
- 4 průhledné zásuvky + 1 výklopná přihrádka
- 2 polohovatelné nožičky
- Výměnný závěs dveří
- Externí kovové madlo
Technické parametry
- Objem mrazáku: 160 l
- Počet kompresorů: 1
- Energetická třída: A++
- Ekologické chladicí médium R 600a
- Spotřeba energie: 0,486kWh/24 hod
- Spotřeba energie za rok: 177 kWh
- Klimatická třída: N, ST, T (16°C-43°C)
- Mrazicí kapacita: 8 kg/24 hod
- Akumulační doba: 12 hod
- Hlučnost: 43 dB
Rozměry a hmotnost
- Rozměry (V x Š x H): 144 x 55 x 58 cm
- Hmotnost: 48 kg
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A++ |
| Výška: | 143 cm |
| Akumulační doba: | 12 hod. |
| Beznámrazová = nofrost: | Ano |
| Hloubka: | 58 cm |
| Spotřeba el. energie: | 0.486 kWh |
| Šířka: | 55 cm |
| Zaměnitelné otvíraní: | Ano |
| Displej Displej: | Ne |
| Hloubka balení: | 58 cm |
| Hlučnost: | 43 dB |
| Hmotnost: | 48 kg |
| Hmotnost balení: | 53 kg |
| Klimatická třída: | ST, N, T |
| Konstrukce mrazničky: | Skříňová |
| Mrazící výkon Mrazící výkon: | 8 kg/24h |
| Objem mrazáku: | 145 l |
| Odhadované náklady mrazení za 1 rok: | 659 Kč |
| Odhadované náklady mrazení za 10 let: | 6588 Kč |
| Odhadované náklady mrazení za 5 let: | 3294 Kč |
| Osvětlení: | Bez osvětlení |
| Spotřeba energie za rok: | 183 kWh/rok |
| Super mrazení: | Ne |
| Šířka balení: | 58 cm |
| Typ: | Volně stojící |
| Umístění vestavby: | Není vestavná |
| Varovný signál Varovný signál: | Ne |
| Výška balení: | 149.5 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
Candy Hoover ČR s.r.o., info@candy.cz, 257 530 418, Sokolovská 651/136a, Praha 186 00, Česká republika

