Vestavná pračka se sušičkou Candy CBWD 8514D-S
Katalogové číslo: 126277
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI
- Výrobní jméno / Obchodní kód: CBWD 8514D-S
- Kód produktu: 31800271
- EAN Code: 8016361933484
- Náplň prádla (Kg): 8
- Kapacita prádla sušení (kg): 5
- Maximální počet otáček za minutu: 1400
TECHNICKÉ SPECIFIKACE
- Motor: AC
- Displej: Digitální
- Typ zástrčky: Schuko - EU
- Napětí (V): 220-240
PROGRAMY A FUNKCE
- Možnost odloženého startu: Ano (až o 9h)
- Programmes number: 15+1
- Program rychlého sušení: Ne
- Certifikace Woolmark: Ano
VZHLED
- Základní barva produktu: Bílá
- Barva dvířek: Bílá
VÝKON
- Energetická třída účinnosti - směrnice 2010/30/EC: A
- Třída účinnosti praní: A
- Třída účinnosti odstřeďování: A
- Spotřeba energie na jeden cyklus (W) (praní a sušení při plné náplni): 5,44
- Hlučnost praní (dB(A)): 56
- Hlučnost odstřeďování (dB(A)): 77
ROZMĚRY
- Výška s pracovní deskou (mm): 820
- Šířka produktu: 596
- Čistá hloubka (mm): 545
- Čistá váha (kg): 65
- Hrubá váha (kg): 67
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A |
| Spotřeba el. energie: | 1.2 kWh |
| Náplň: | 8 kg |
| Maximální otáčky: | 1400 |
| Hloubka: | 63.1 cm |
| Hlučnost praní: | 56 dB |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Displej: | Ano |
| Množstevní automatika: | Ano |
| Odložený start: | Ano |
| Počet programů: | 16 |
| Šířka: | 59.6 cm |
| Třída účinnosti odstřeďování: | A |
| Třída učinnosti praní: | A |
| Výška: | 82 cm |
| Antialergický program: | Ne |
| Hloubka pro vestavbu: | 57 cm |
| Hlučnost odstředění: | 77 dB |
| Hlučnost sušení: | 61 dB |
| Náplň při sušení: | 5 kg |
| Počet programů sušení: | 3 |
| Program na skvrny: | Ne |
| Program na vlnu: | Ano |
| Program pro jemné prádlo: | Ano |
| Program pro snadné žehlení: | Ne |
| Rychlý program: | Ano |
| Spotřeba el. energie praní a sušení: | 5.44 kWh |
| Spotřeba vody při praní a sušení: | 115 l |
| Sprchování prádla: | Ne |
| Šířka pro vestavbu: | 60 cm |
| Úsporný program: | Ne |
| Výška pro vestavbu: | 82.5 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
Candy Hoover ČR s.r.o., info@candy.cz, 257 530 418, Sokolovská 651/136a, Praha 186 00, Česká republika

