Mikrovlnky s grilem
Nejprodávanější produkty v kategorii Mikrovlnky s grilem
| 1 |
|
ECG MTD 2071 SE |
skladem
|
1 790 Kč | |
| 2 |
|
LG MH6535GIS černá |
skladem
|
3 310 Kč | |
| 3 |
|
Severin MW 7775 |
skladem
|
4 599 Kč |
Celkem 29 produktů
Mikrovlnná trouba s grilem
Severin TO 2073
Doprava zdarma
skladem
5 899 Kč
| Výkon mikrovln: | 2 200 W |
| Celkový objem: | 60 l |
| Barva: | Černá |
Mikrovlnná trouba s grilem
ECG MTD 2390 VGSS
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 23 l |
Mikrovlnná trouba s grilem
Whirlpool MWP 103 W
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Celkový objem: | 20 l |
| Barva: | Bílá |
Mikrovlnná trouba s grilem
Whirlpool MWP 103 SB + dárek dle vlastního výběru
Doprava zdarma
skladem
3 490 Kč
Mikrovlnná trouba s grilem
LG MH6535GIS černá
Doprava zdarma
skladem
3 310 Kč
| Výkon grilu: | 900 W |
| Výkon mikrovln: | 1150 W |
| Celkový objem: | 25 l |
Mikrovlnná trouba
ECG MTD 2590 GBS
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Výkon grilu: | 1000 W |
| Výkon mikrovln: | 900 W |
| Celkový objem: | 25 l |
Mikrovlnná trouba s grilem
Girmi FM2100, Retro
Doprava zdarma
skladem
2 708 Kč
| Výkon grilu: | 800 W |
| Výkon mikrovln: | 700 W |
| Celkový objem: | 20 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
