Berlingerhaus BH-6130 s poklicí 28 cm Black Professional Line
trvale vyprodáno
Katalogové číslo: 283413
podívejte se prosím na aktuálně
dostupné produkty
Podobné kategorie
Nejprodávanější produkty v kategorii Pánve s nepřilnavým povrchem
| 1 |
|
Kela KL 77943 |
ihned k expedici
|
1 898 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-069568 hluboká Solaris Pro 32 cm |
skladem
|
945 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-064563 Solaris Pro 36 cm |
skladem
|
745 Kč |
Celkem 368 produktů
Pánev WOK
Kela KL 77943
ihned k expedici
1 898 Kč
| Průměr: | 36 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Litina |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Pyramis 30 RED DIAMOND 014012201
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 26 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Kameninový |
Pánev prohazovací
Berlingerhaus BH 1302 26 cm Burgundy Metallic Line
ihned k expedici
497 Kč
| Průměr: | 26 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074937 MÜNSTER 28 cm
ihned k expedici
504 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Grilovací pánev s nepřilnavým povrchem
Pyramis 28 RED DIAMOND 014012301
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Sada pánví s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8078 3 ks Sahara Collection
ihned k expedici
998 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12224 STELLA NOVA 32 cm (lehce poškozeno)
ihned k expedici
629 Kč
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069568 hluboká Solaris Pro 32 cm
skladem
945 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-064563 Solaris Pro 36 cm
skladem
745 Kč
| Průměr: | 36 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-063887 Solaris Pro 40 cm
skladem
1 057 Kč
| Průměr: | 40 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Pánev
CS Solingen CS 028831
skladem
667 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-15154 KERROS 32 cm
skladem
1 151 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069544 Solaris Pro 28 cm
skladem
779 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Pánev
Berlingerhaus BH-6913 s odnímatelnou rukojetí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
660 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pánev na palačinky s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7131 28 cm Purple Eclipse Collection
skladem
459 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev na palačinky
Berlingerhaus BH-8086, 28 cm, Taupe Collection
skladem
449 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev
Berlingerhaus BH-1718 hluboká s poklicí 24 cm Forest Line Rosewood
skladem
649 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12217 STELLA NOVA 28 cm
skladem
1 294 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
WOK pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8065 30 cm Sahara Collection
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Pánev s nepřilnavým povrchem
Kela KL-10202 Flavoria nerez 18/10 24 cm
skladem
1 277 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada pánví s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-56096-GY LINES 20, 24, 28 cm
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
