Koš regálový Autronic Koš regálový - látkový s uchy, modrý, cena za sadu 3 ks (DT3010 BLUE)
Katalogové číslo: 334781
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie
Autronic

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů

Autronic Koš regálový - látkový s uchy, modrý, cena za sadu 3 ks (DT3010 BLUE)
skladem CENPopis produktu
Název: Koš regálový - látkový s uchy, modrý, cena za sadu 3 ksPopis:
Sada tří látkových košů o obdélníkových tvarech s koženkovými povrchy se postará o pořádek stylově a s přehledem. V elegantní modré barvě, s praktickými úchyty po stranách ve tvaru oválných otvorů, se skvěle hodí do regálů, skříní i polic. Různé velikosti umožní systematicky uspořádat drobnosti, oblečení nebo potřeby pro domácnost. Zkrátka všechno, co nechcete hledat každé ráno, a to od ponožek až po kabelky, budete mít pěkně na svém místě a vy už budete hned vědět, kam sáhnout.
- Šířka (cm): 39 cm
- Výška (cm): 20 cm
- Hloubka (cm): 28 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 1.75 kg
- Hmotnost - netto (kg): 1.5 kg
Technické parametry
| Barva: | Modrá |
| Hloubka (cm): | 28 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 1.75 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 1.5 kg |
| Materiál: | Látka |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Sezóna: | Celorok |
| Šířka (cm): | 39 cm |
| Výška (cm): | 20 cm |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm: | 29x19x16 |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm: | 34x23x18 |
| Velikost (velká) ŠxHxV: | 39x28x20 |
GPSR - Odpovědná osoba
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika

