Koš prádelní Autronic Koš prádelní - látkový, samet, červený, cena za sadu 3 ks (LK9573-BORDEAUX)
Katalogové číslo: 334187
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie
Autronic

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů

Autronic Koš prádelní - látkový, samet, červený, cena za sadu 3 ks (LK9573-BORDEAUX)
skladem CENPopis produktu
Název: Koš prádelní - látkový, samet, červený, cena za sadu 3 ksPopis:
Tři látkové košíky, jsou lehké, praktické a skladné. Košíky budou šikovným pomocníkem pro ukládání všeho tolik potřebného i tolik nepotřebného.
- Šířka (cm): 40 cm
- Výška (cm): 45 cm
- Hloubka (cm): 40 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 1.9 kg
- Hmotnost - netto (kg): 1.1 kg
Technické parametry
| Barva: | Červená |
| Hloubka (cm): | 40 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 1.9 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 1.1 kg |
| Materiál: | Polyester 100% |
| Sezóna: | Celorok |
| Šířka (cm): | 40 cm |
| Výška (cm): | 45 cm |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm: | 30x30x35 cm |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm: | 35x35x40 cm |
| Velikost (velká) ŠxHxV: | 40x40x45 cm |
| Pokyny k údržbě: | Neprat,nebělit, nečistit chemicky,nepatří do sušičky |
GPSR - Odpovědná osoba
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika

