Koš prádelní Autronic Koš prádelní - látkový s víkem, šedý, cena za sadu 5 ks (DT3000 GREY)
Katalogové číslo: 334790
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie
Autronic

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů

Autronic Koš prádelní - látkový s víkem, šedý, cena za sadu 5 ks (DT3000 GREY)
skladem CENPopis produktu
Název: Koš prádelní - látkový s víkem, šedý, cena za sadu 5 ksPopis:
Sada látkových prádelních košů v šedé barvě s elegantním dřevěným víkem a praktickými poutky po stranách. Obsahuje celkem 5 různých velikostí, které jsou nejen funkční pro váš domov, ale i velmi pěkným a estetickým doplňkem v místnosti.
- Šířka (cm): 41 cm
- Výška (cm): 47 cm
- Hloubka (cm): 32 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 5.5 kg
- Hmotnost - netto (kg): 4.5 kg
Technické parametry
| Barva: | Šedá |
| Hloubka (cm): | 32 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 5.5 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 4.5 kg |
| Materiál: | Látka |
| Počet kusů v kartonu: | 1 |
| Sezóna: | Celorok |
| Šířka (cm): | 41 cm |
| Výška (cm): | 47 cm |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm: | 29x19x15 |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm: | 34x24x19 |
| Velikost (velká) ŠxHxV: | 39x29x22 |
GPSR - Odpovědná osoba
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika






