Koš Autronic Koš látkový - skládací, krémový, cena za sadu 3 ks (DT3006 CRM)
Katalogové číslo: 334168
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie
Autronic

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů

Autronic Koš látkový - skládací, krémový, cena za sadu 3 ks (DT3006 CRM)
skladem CENPopis produktu
Název: Koš látkový - skládací, krémový, cena za sadu 3 ksPopis:
Sada rozkládacích látkových košů o třech různých velikostech v krémových barvách, je skvělým pomocníkem pro uskladnění prádla nebo dalších předmětů k uložení. Díky otvorům po stranách můžete snadno navázat poutka pro lepší manipulaci a přenášení. Elegantní design a praktičnost se spojily v jednom produktu, který vám pomůže udržet pořádek a hezké prostředí ve vaší domácnosti.
- Šířka (cm): 39 cm
- Výška (cm): 20 cm
- Hloubka (cm): 28 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 1.5 kg
- Hmotnost - netto (kg): 1.25 kg
Technické parametry
| Barva: | Krémová |
| Hloubka (cm): | 28 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 1.5 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 1.25 kg |
| Materiál: | Látka |
| Sezóna: | Celorok |
| Šířka (cm): | 39 cm |
| Výška (cm): | 20 cm |
| Skupina zboží: | Koš regálový |
| Velikost (malá) ŠxHxV cm: | 29x19x16 |
| Velikost (střední) ŠxHxV cm: | 34x23x18 |
| Velikost (velká) ŠxHxV: | 39x28x20 |
| Rozměr balení (cm): | 39x28x20 |
GPSR - Odpovědná osoba
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika










