Nástěnné hodiny Autronic Hodiny nástěnné - pr. 50 cm, kov a dřevěný rám, bílé římské číslice (HW4008)
Katalogové číslo: 334211
Přidat do porovnání
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
Podobné kategorie
Autronic

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů

Autronic Hodiny nástěnné - pr. 50 cm, kov a dřevěný rám, bílé římské číslice (HW4008)
skladem CENPopis produktu
Název: Hodiny nástěnné - pr. 50 cm, kov a dřevěný rám, bílé římské číslicePopis:
Tyto nástěnné hodiny s průměrem 50 cm se vyznačují bílou kovovou konstrukcí ciferníku s velkými římskými číslicemi, což vytváří elegantní a nadčasový vzhled. Ohraničené jsou hnědým dřevěným rámem, který dodává hodinám ucelený charakter. Černé ručičky kontrastují s bílým pozadím, čímž zajišťují snadné čtení času. Hodiny v tomto provedení budou skvěle vypadat v jakémkoli interiéru, ať už moderním nebo tradičním.
- Šířka (cm): 50 cm
- Výška (cm): 50 cm
- Hloubka (cm): 5 cm
- Hmotnost - brutto (kg): 1.4 kg
- Hmotnost - netto (kg): 1.1 kg
Technické parametry
| Barva: | Bílá |
| Hloubka (cm): | 5 cm |
| Hmotnost - brutto (kg): | 1.4 kg |
| Hmotnost - netto (kg): | 1.1 kg |
| Hmotnost (g): | 806 g |
| Materiál: | Kov |
| Počet baterií: | 1 |
| Počet kusů v kartonu: | 4 |
| Sezóna: | Celorok |
| Šířka (cm): | 50 cm |
| Typ baterie: | AA |
| Výška (cm): | 50 cm |
| Počet kusů v boxu: | 1 |
| Rozměr balení (cm): | 51x6x51 |
GPSR - Odpovědná osoba
AUTRONIC, s.r.o., obchod@autronic.cz, 311604161, Chrustenice 270, Loděnice 267 12, Česká republika


