Notebook 15,6" Asus R517SA 15,6/N3710/1TB/4G/Win10, modrý (R517SA-XO211T)
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz





Asus R517SA 15,6/N3710/1TB/4G/Win10, modrý (R517SA-XO211T)
Popis produktu
Notebook 15,6" Asus R517SA 15,6/N3710/1TB/4G/Win10, modrý (R517SA-XO211T)
Model: ASUS R517SA
Operační systém: Windows 10
Procesor: Intel® Quad-Core Pentium® N3710 Processor(2M Cache, up to 2.56 GHz)
Paměť: 4GB DDR3
Pevný disk: SATA 1TB 5400RPM 2.5" HDD
Optická mechanika: Ne
Displej: 15.6" LED Back-lit HD 1366x768 16:9, Anti-Glare
Zvláštní výbava: Ne
Grafická karta: Intel® HD Graphics
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ne
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: Ano
Čtečka otisku prstu: Ne
Síť: 10/100 Mbps
Bezdrátová komunikace: 802.11bgn+Bluetooth 4.0 (Single band) 1*1
USB:
1x USB 2.0
1x USB 3.0
Další konektory:
1x Headphone-out & Audio-in Combo Jack
1x RJ45 LAN Jack for LAN insert
1x VGA Port (D-Sub)
1x HDMI
Čtečka paměťových karet: Ano
Baterie: 32WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion Prismatic Battery Pack
Napájení: 33W AC Adapter
Barva: Modrá
Rozměry: 383 x 258 x 22,1 mm
Hmotnost: 1,86 kg
Technické parametry
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Typ procesoru: | INTEL Pentium |
| Operační paměť (RAM): | 4 GB |
| Rozlišení: | 1366 x 768 |
| Typ pevného disku: | HDD |
| 3G: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| DisplayPort: | Ne |
| Dotykový displej: | Ne |
| Frekvence procesoru: | 1600 MHz |
| Hloubka balení: | 30 cm |
| Hmotnost balení: | 3 kg |
| Kapacita disku: | 1000 GB |
| Konektor dockovací stanice: | Ne |
| LAN (Ethernet): | Ano |
| Mechanika: | Bez optické mechaniky |
| Model grafické karty: | HD Graphics |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Microsoft Windows 10 |
| Otáčky pevného disku: | 5400 |
| Označení procesoru: | N3710 |
| Partnumber: | R517SA-XO211T |
| Počet článků baterie: | 2 |
| Počet HDMI: | Ano |
| Počet USB 2.0: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 1 |
| Podsvícená klávesnice: | Ne |
| Šířka balení: | 50 cm |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ displeje: | Matný |
| Typ grafické karty: | Sdílená paměť |
| Typ paměti: | DDR3 |
| Typ zařízení: | Klasický notebook |
| Úhlopříčka v palcích: | 15.6 " |
| Velikost paměti VGA: | - MB |
| VGA: | Ano |
| Výrobce grafické karty: | Intel |
| Výška balení: | 7 cm |
| Wi-Fi: | Ano |
ASUS COMPUTER GmbH, https://www.asus.com/de/, 21 025 789 557, HARKORT STR. 21-23, RATINGEN 40880, GERMANY








