Notebook 15,6" Asus F550VX 15.6/i5-7300HQ/1TB/8G/NV/W10, černo-oranžový (F550VX-DM588T)
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz





Asus F550VX 15.6/i5-7300HQ/1TB/8G/NV/W10, černo-oranžový (F550VX-DM588T)
Popis produktu
Model: ASUS F550VX-DM588T
Operační systém: Windows 10
Procesor: Intel® Core™ i5-7300HQ Processor 2.5 GHz (6M Cache, up to 3.5 GHz)
Paměť: 4GB DDR4 + 4GB DDR4
Pevný disk: SATA 1TB 7200RPM 2.5' HDD
Optická mechanika: bez mechaniky
Displej: 15.6" LED Back-lit FHD 1920x1080 16:9, Anti-Glare
Grafická karta: NVIDIA® GeForce with CUDA® GTX 950M
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ne
Numerická klávesnice: Ano
Web kamera: Ano
Čtečka otisku prstu: Ne
Síť: 10/100/1000 Mbps
Bezdrátová komunikace: 802.11ac+Bluetooth 4.0 (Dual band) 1*1
USB:
1x USB 2.0
2x USB 3.0
Další konektory:
1x Headphone-out & Audio-in Combo Jack
1x RJ45 LAN Jack for LAN insert
1x VGA Port (D-Sub)
1x HDMI
Čtečka paměťových karet: Ano
Baterie: 44WHrs, 4S1P, 4 cell Li-ion Battery Pack
Napájení: 120W AC Adapter
Barva: Černá/Oranžová
Rozměry: 38.0 x 25.1 x 2.92 ~ 3.17 cm
Hmotnost: 2,45 kg
Technické parametry
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Typ procesoru: | INTEL Core i5 Kaby Lake |
| Operační paměť (RAM): | 8 GB |
| Rozlišení: | 1920 x 1080 |
| Typ pevného disku: | HDD |
| 3G: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| DisplayPort: | Ne |
| Dotykový displej: | Ne |
| Frekvence procesoru: | 2500 MHz |
| Hloubka balení: | 30 cm |
| Hmotnost balení: | 3 kg |
| Kapacita pevného disku: | 1000 GB |
| Konektor dockovací stanice: | Ne |
| LAN (Ethernet): | Ano |
| Mechanika: | Bez optické mechaniky |
| Model grafické karty: | GeForce GTX 950M |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Microsoft Windows 10 |
| Otáčky pevného disku: | 7200 |
| Označení procesoru: | 7300HQ |
| Partnumber: | F550VX-DM588T |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Počet HDMI: | Ano |
| Počet USB 2.0: | 1 |
| Počet USB 3.0: | 2 |
| Podsvícená klávesnice: | Ne |
| Šířka balení: | 50 cm |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Typ displeje: | Matný |
| Typ grafické karty: | Nesdílená paměť |
| Typ paměti: | DDR4 |
| Typ zařízení: | Klasický notebook |
| Úhlopříčka v palcích: | 15.6 " |
| VGA: | Ano |
| Výrobce grafické karty: | NVidia |
| Výška balení: | 10 cm |
| Wi-Fi: | Ano |
ASUS COMPUTER GmbH, https://www.asus.com/de/, 21 025 789 557, HARKORT STR. 21-23, RATINGEN 40880, GERMANY






