Pračka s předním plněním Amica PPF 61002 W
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz




Popis produktu
Popis:
Ideální do menších koupelen - úsporná A++ pračka s hloubkou 47 cm a s kapacitou 6 kg prádla. AutoSensor automaticky zajišťuje potřebné množství vody a energie, takže spotřebujete jen tolik, kolik je nutné pro vyprání daného množství prádla. Ve výbavě nechybí funkce odloženého startu až o 9 hodin, funkce předpírky nebo dětská pojistka. Díky funkci extra máchání je pračka ideální i pro alergiky. Mezi 23 programy naleznete například program pro jemné prádlo, Super Express 15 min. nebo program pro vlnu.
Auto Sensor:
AutoSensor automaticky odebírá příslušné množství potřebné vody a energie. Právě proto pračky spotřebovávají přesně tolik vody, kolik je potřeba pro efektivní proces praní.
Nezávislá regulace teploty:
Po zvolení programu pračka nastaví výchozí teplotu pro danou textilii. Uživatel může změnit teplotu praní a přizpůsobit ji tak svým potřebám - v bezpečných hranicích pro daný druh textilie.
Účinnost praní A:
Všechny pračky Amica zajišťují efektivní praní. Specializované programy, přizpůsobené různým typům textilií, zajišťují, že prádlo vytažené z pračky je vždy čisté.
Odložený start:
Nové možnosti nastavení Vám dovolí odložit začátek praní tak, aby Vám konec programu vyšel přesně v požadovaný čas.
Předpírka: více možností:
Při zapnutí této funkce pračka provádí dodatečné praní před hlavním praním. Díky této funkci dosahujeme velmi dobrých výsledků i bez předchozího namáčení prádla. Funkce předpírky může být zapnuta u většiny pracích programů.
Extra máchání:
Můžete si vybrat ze dvou dodatečných úrovní máchání, tak aby ve vašem prádle nezůstaly žádné stopy po pracím prášku. To ocení zejména alergici, lidé s citlivou pokožkou i rodiny s malými dětmi.
Jemné praní:
Ruční praní již není nezbytné. V programu zpracovaném pro jemné textilie nepřekračuje teplota 30 °C, po dokončení cyklu pračka nevypouští vodu. Jemné prádlo zůstává ve vodě a nehrozí jeho zmačkání.
Program Bavlna:
Nejpopulárnější program pro praní bílého a barevného prádla. Díky němu lze vyprat např. ložní povlečení, ručníky a jiné bavlněné textilie
Program Vlna:
Jemné pohyby bubnu a automaticky zredukovaná rychlost ždímání předcházejí zničení vlněných oděvů.
Každodenní prání:
Praní každý den, to je unikátní program, který během 60 minut vypere do čista i velmi znečištěné prádlo při teplotě 60 °C.
Speciální prací program pro syntetiku:
Velké množství mírně znečištěného prádla ze syntetických látek již není problém. Vytvořili jsme speciální program na syntetické látky, při kterém maximální teplota činí 60 °C.
Super krátký program:
Super krátký program je nejkratším programem praní dostupným u praček Amica, a jedním z nejkratších na trhu. Pračka v krátké době vypere mírně znečištěné prádlo, garantuje jeho osvěžení a komfort nošení jako po plnohodnotném pracím cyklu.
Vypnutí odstřeďování:
Rychlost ždímání prádla závisí na preferenci uživatele: rychlost ždímání lze snížit na 400 ot./min. nezávisle na tom, co navrhuje program. Ždímání lze také úplně vypnout.
Energetická třída A++:
Některé pračky Amica jsou dostupné v energetické třídě A++. Vyšší energetická třída není jen zárukou nižších účtů za elektřinu, ale také omezení negativního vlivu na životní prostředí. Společnost Amica se snaží ve svých spotřebičích minimalizovat spotřebu energie, proto se můžete radovat z maximálních účinků praní a nízkých účtů za proud.
základní údaje:
• Provedení: Slim 6 kg (zmenšená hloubka)
• Barva: Bílá
• Maximální rychlost otáček: 1000 ot/min
• Spotřeba vody za rok: 9240 l
• Spotřeba el. Energie za rok: 173 kWh
• Hladina hluku - praní: 59 dB
• Hladina hluku - odstřeďování: 74 dB
• Teploty: 20°C, 30°C, 40°C, 60°C, 90°C
• Výška: 85 cm
• Šířka: 59,5 cm
• Hloubka: 47 cm
• Průměr otvoru dvířek: 30 cm
Programy:
• Počet pracích programů: 23
• Program Bavlna
• Program Vlna
• Každodenní prání 45 min.
• Speciální prací program pro syntetiku
• Jemné praní
• Program odstřeďování
• Program máchání
• Super Express 15 min.
• Express 30 min.
• Vypouštění
• Samočištění
Přídavné funkce:
• Extra máchání
• Předpírka: více možností
• Vypnutí odstřeďování
Výbava:
• Ovládací panel se symboly
• Tlačítko Start/pauza
• Auto Sensor
• Nezávislá regulace teploty
• Odložený start (9 h)
• Dětská pojistka
• Bezpečnostní zámek dvířek
• Ochrana proti přetečení
Technické parametry:
- Displej: ne
- Dětská pojistka: ano
- Odložený start/konec: ano
- Množstevní automatika: ano
- Aquastop: ne
- Ochrana proti přetečení: ano
- Program na vlnu: ano
- Program pro jemné prádlo: ano
- Program snadné žehlení: ne
- Program na skvrny: ne
- Rychlý program: ano
- Parní programy: ne
- Wi-fi připojení: ne
- Barva: bílá
- Otáčky max: 1000 ot./min
- Energetická třída: A++
- Spotřeba energie za rok: 173 kWh/rok
- Spotřeba vody za rok: 9240 l/rok
- Třída účinnosti praní: A
- Třída účinnosti odstředění: C
- Výška: 85 cm
- Šířka: 59,5 cm
- Hloubka: 47 cm
- Hlučnost při praní: 59 dB
- Hlučnost při odstřeďování: 74 dB
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A++ |
| Maximální otáčky: | 1000 |
| Barva: | Bílá |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Displej: | Ne |
| Hloubka: | 47 cm |
| Hlučnost odstředění: | 74 dB |
| Hlučnost praní: | 59 dB |
| Ochrana proti přetečení: | Ano |
| Počet programů: | 23 |
| Praní v páře: | Ne |
| Rychlý program: | Ano |
| Spotřeba el. energie: | 0.85 kWh |
| Spotřeba vody: | 48 l |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Třída účinnosti odstřeďování: | C |
| Třída učinnosti praní: | A |
| Výška: | 85 cm |
| Antialergický program: | Ne |
| Antibakteriální nádržka prášku: | Ne |
| Aqua stop: | Ne |
| Čistící program: | Ano |
| Invertorový motor: | Ne |
| Materiál vany: | Poliplex |
| Množstevní automatika: | Ano |
| Možnost podstavby: | Ne |
| Oblíbený program - uložení: | Ne |
| Odložený start: | Ano |
| Otevírání dvířek: | Levé |
| Program na skvrny: | Ne |
| Program na vlnu: | Ne |
| Program pro jemné prádlo: | Ano |
| Program pro snadné žehlení: | Ne |
| Program Refresh: | Ne |
| Signál ukončení praní: | Ano |
| Sprchování prádla: | Ne |
| Typ pračky: | Předem plněné |
| Úsporný program: | Ano |
Amica Commerce s.r.o, info@amicac.eu, 518324555, Šafránkova 1243/3, Praha 5 - Stodůlky 155 00, Česká republika


