Mobilní telefon Aligator S5510 Grey
Katalogové číslo: 146233
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Distribuce: oficiální ČRÚhlopříčka displeje (palce) ("): 5.5
Typ displeje: IPS LCD
Rozlišení displeje (bodů): 1024 x 720
Počet barev displeje: 16 milionů
Počet jader: čtyřjádrový procesor
Frekvence procesoru (MHz): 1300
Počet SIM karet: Dual SIM
Konstrukce telefonu: dotykový
Systém telefonu: Android 7.0 Nougat
Interní paměť: 8 GB
Velikost paměti RAM: 1GB
Podporované paměťové karty / typ karty: microSD
GPS: ANO
Síťová frekvence (GSM) (MHz): 1800; 1900; 850; 900
Síťová frekvence (3G) (MHz): 2100; 900
GPRS: ANO
EDGE: ANO
3G: ANO
4G/LTE: NE
HSCSD/HSDPA: ANO
Rozlišení hlavního fotoaparátu : 8 Mpx (3264 x 2448)
Integrovaný blesk/přisvětlení: ANO
Automatické ostření: ANO
Rozlišení předního fotoaparátu: 5 Mpx (2560 x 1920)
Kapacita akumulátoru (mAh): 3000
USB port: Ano
NFC: NE
3,5 jack: ANO
Wi-Fi: ANO
Bluetooth: ANO
IrDa infraport: NE
Akcelerometr (G-Sensor): ANO
Senzor přiblížení (proximity): ANO
Čtečka otisků prstů: NE
Typ Sim karty: nano Sim
FM rádio: ANO
Barva telefonu: šedá barva
Provedení výrobku: šedá barva
Aligator S5510 Duo IPS
Elegantní telefon s brilantním 5,5“ IPS displejem. Dokonalý uživatelský zážitek podpoří velká paměť, plná výbava a kvalitní zpracování. Ideální volba pro náročné uživatele za příjemnou cenu.
Brilantní IPS displej 5,5"
Úhlopříčka pět a půl palců kvalitního kontrastního displeje nabízí obrovskou pracovní plochu pro pohodlné čtení a práci s dokumenty nebo emaily. Práce i zábava je díky tomoto obrovskému displeji velmi komfortní. Opravdu ostrý obraz a brilantní barvy si na IPS displeji vychutnáte i při pohledu z různých stran a naklonění displeje, protože IPS displej si zachovává stálé barvy a kontrast v širokém pozorovacím úhlu až 178 stupňů. Pohodlnou práci s telefonem zajistí také automatické otáčení obrazovky díky vestavěnému G-senzoru.
Skvělý zvuk pro hudbu a multimédia
Hudbu, zvuk videa nebo například audioknihy si díky spičkovému zvukovému čipu můžete vychutnat bez šumů, vibrací a praskání.
Čtyřjádrový procesor, 2 x SIM a velká paměť
Spolehlivý chipset MTK6580A – Quad core se čtyřjádrovým procesorem a 3D akcelerátorem je společně s 1GB operační paměti zárukou bezproblémového chodu telefonu. Pohodlně zvládne veškeré požadavky včetně spuštění několika aplikací najednou a přepínání mezi nimi. Interní paměť nabízí dostatečný prostor pro vaše aplikace dokumenty i fotografie. Při požadavku většího úložného prostoru lze paměť snadno rozšířit pomocí paměťové microSD karty až o 32GB. Funkce DualSIM umožňuje mít dvě SIM karty v jednom telefonu a obě mohou být na příjmu současně. Pro rozlišení pracovních a soukromých hovorů tak již není nutné u sebe nosit dva telefony.
Dva fotoaparáty
Foťte, natáčejte, sdélejté krásné a důležité okamžiky vašeho žívota. Zadní fotoaparát uchová všechny vaše zážitky v ostrých fotografiích a s různým nastavením nebo aplikacemi je upravíte či doplníte přesně podle vašich přání. Pohotový fotoaparát oceníte, potřebujete-li rychle odeslat dokumenty nebo nákresy. Přední kameru využijte pro oblíbené selfie nebo videohovory.
Špičkový operační systém a konektivita
Předinstalovaný OS Android™ 7.0 podporuje češtinu a pomocí dalších aplikací si můžete svůj telefon uzpůsobit přesně podle vašich představ. Ovládání telefonu je velmi jednoduché a intuitivní i pro začátečníky nebo uživatele zvyklé na jiný operační systém. Pro komunikaci s okolím je samozřejmostí podpora technologie Bluetooth 4.0, Wi-Fi i datové 3G připojení. Díky velkému displeji opravdu vychutnáte čtení jakékoli elektronické knihy nebo sledování videa a pro chvíle relaxu stačí jen připojit sluchátka pro kvalitní poslech MP3 nebo rádia.
Elegantní a luxusní vzhled
Čistý design a Šedá metalíza spolu perfektně ladí. Nebojte se zaujmout.
Kvalitní pouzdro zdarma
V každém balení najdete praktické a elegantní pouzdo typu "Book"
Specifikace
Rozměry a barva
Výška: 155 mm
Šířka: 77 mm
Hloubka: 8.9 mm
Hmotnost: 174 g
Barvy: Šedá metalíza
Displej
5,5" IPS HD (1280 x 720)
Baterie a napájení
Baterie: 3000 mAh
Možnosti nabíjení: MicroUSB konektor
FREKVENCE SÍTĚ
GSM: 850/900/1800/1900 MHz
WCDMA: /900/2100 MHz
Procesor a paměť
Procesor: MTK 6580, 4 x 1300 MHz - Quad core + 3D accelerator
Paměť RAM: 1 GB
Interní paměť: 8 GB
Paměťová karta: MicroSD, max. 32GB
Výbava
Připojení k internetu
WiFi
Data: 3G/HSDPA/HSDPA+/
EGPRS/EDGE/WCDMA/UMTS
Software
OS: Android™ 7.0
Internetový prohlížeč, přehrávač médií, souborový manažer, kalendář a další + tisíce aplikací zdarma ke stažení
Fotoaparát
Přední: 5,0 MPix (s interpolací)
Zadní: 8,0 MPix autofokus (s interpolací) LED světlo
HW senzory a další funkce
GPS přijímač s AGPS
Senzor náklonu/otočení, Světelný senzor
FM rádio
Bluetooth 4.0
Ostatní
Média
Video/Audio - přehrává všechny běžné druhy formátů videa, hudby a zvukových záznamů a další dle použitého softwaru. Ebook: PDF, TXT, a další podle použitého softwaru
Konektory a připojení
Nabíjení a data: Micro USB
Sluchátka s handsfree: Jack 3,5mm
Obsah balení
Telefon, nabíječka, USB kabel, sluchátka, Pouzdro typu Book, česká a slovenská příručka uživatele
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.174
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.400
Výška (cm): 20.00
Šířka (cm): 10.00
Hloubka (cm): 5.00
EAN: 8595181113974
Mobilní telefon 5.5" IPS LCD 1024 x 720, Quad-Core (1,3GHz), Interní paměť 8 GB, RAM 1 GB, Dual SIM, fotoaparát 8 Mpx, Wi-Fi, Bluetooth, 3G, GPS, FM rádio, Kapacita baterie 3000mAh, Android 7.0 Nougat, oficiální distribuce
Technické parametry
| Úhlopříčka v palcích: | 5.5 " |
| Barva: | Šedá |
| Operační paměť (RAM): | 1 GB |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Rozlišení: | 1024 x 720 |
| Operační systém: | Android 7 |
| 3G: | Ano |
| 4G/LTE: | Ne |
| GPS: | Ano |
| Interní paměť (ROM): | 8 GB |
| Kapacita akumulátoru: | 3000 mAh |
| Rozlišení fotoaparátu: | 8 |
| 3,5 jack: | Ano |
| Akcelerometr (G-Sensor): | Ano |
| Automatické ostření: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Čtečka otisků prstů: | Ne |
| EDGE: | Ano |
| Frekvence procesoru: | 1300 MHz |
| GPRS: | Ano |
| Hloubka balení: | 5 cm |
| Hmotnost balení: | 0.4 kg |
| HSCSD/HSDPA: | Ano |
| Integrovaný blesk/přisvětlení: | Ano |
| IrDa infraport: | Ne |
| Konstrukce telefonu: | Dotykový |
| NFC: | Ne |
| Partnumber: | AS5510GY |
| Počet barev: | 16 milionů |
| Počet SIM karet: | Dual SIM |
| Podporované paměťové karty / typ karty: | MicroSD |
| Rozlišení předního fotoaparátu: | 5 |
| Senzor přiblížení (proximity): | Ano |
| Síťová frekvence (3G): | 2100, 900 MHz |
| Síťová frekvence (GSM): | 1800, 1900, 900, 850 MHz |
| Šířka balení: | 10 cm |
| Typ displeje: | IPS LCD |
| Typ Sim karty: | Nano Sim |
| USB port: | Ano |
| Výška balení: | 20 cm |
| Wi-Fi: | Ano |
GPSR - Odpovědná osoba
ADART COMPUTERS s.r.o., adart@adart.cz, 211 222 920, Čimická 717/34, Praha 8 182 00, Česká republika






