Kombinovaný sporák AEG CKB56400BX
Katalogové číslo: 182315
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Kombinovaný sporák AEG CKB56400BX
Klíčové specifikace
- Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
- Rozměry (mm): 855x500x600
- Třída energetické účinnosti: A
- Typ ohřevu: Plynový
- Parní funkce: Ano
- Max. příkon (W): 2506.8
- Barva: Nerezová ocel
Specifikace
- Typ varné desky: Plynový
- Levá přední varná zóna: velký hořák, 3000W/102mm
- Levá zadní varná zóna: malý hořák, 1030W/55mm
- Pravá přední varná zóna: střední hořák, 2000W/71mm
- Pravá zadní varná zóna: střední hořák, 2000W/71mm
- Typ trouby: Elektrická
- Funkce horní trouby: Spodní ohřev, Tradiční pečení, Rozmrazování, Horkovzdušné pečení, Rychlý gril, Světlo, Lehké pečení, Lehké pečení s ventilátorem, Pravé horkovzdušné pečení, Pravé horkovzdušné pečení PLUS, Turbo gril
- Funkce spodní trouby:
- Funkce trouby: Spodní ohřev, Ventilátor, Ventilátor + horní ohřev, Fan + top + bottom (100°C), Gril + horní ohřev, Gril + horní ohřev + ventilátor, světlo, Kruhové těleso + SteamBake + ventilátor, Kruhové těleso + ventilátor, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor
- Čištění trouby: Černý smalt
- Jednoduše čistitelné dveře
- Odvod par v zadní části sporáku
- Elektronické zapalování otočením ovládacího knoflíku
- Plynové varné zóny ochráněny termopojistkou
- Zásuvka pro skladování plechů
- Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 855 x 500 x 600
Výkon
- Typ ohřevu: Plynový
- Čištění trouby: Černý smalt
- Plocha největšího plechu (cm²): 1164
- Vnitřní objem (l): 58
- Pravá přední zóna - výkon/průměr: 2000W/71mm
- Pravá zadní zóna - výkon/průměr: 2000W/71mm
- Levá přední zóna - výkon/průměr: 3000W/102mm
- Levá zadní zóna - výkon/průměr: 1030W/55mm
Instalace
- Barva: Nerezová ocel
- Požad. jištění (A): 16
Energie
- Třída energetické účinnosti: A
- Max. příkon (W): 2506.8
- Spotřeba energie se standardním zatížením (kWh/cyklus): 0.84
- Spotřeba energie se standardním zatížením, režim s ventilátorem (kWh/cyklus): 0.75
Ostatní
- Produktové číslo (PNC): 943 004 992
- Systém tepelné úpravy: Ventilátor + kruhové topné těleso
- Rozměry (mm): 855x500x600
- Parní funkce: Ano
- Napájecí napětí (V): 230
- Délka kabelu (m): 1.5
- Instalace: Volně stojící spotřebič
- Funkce trouby: Spodní ohřev, Ventilátor, Ventilátor + horní ohřev, Fan + top + bottom (100°C), Gril + horní ohřev, Gril + horní ohřev + ventilátor, světlo, Kruhové těleso + SteamBake + ventilátor, Kruhové těleso + ventilátor, Horní + spodní ohřev, Horní + spodní ohřev + ventilátor
- Gril: elektrický
- Výbava trouby - plechy: 1 smaltovaný plech na pečení koláčů, 1 černý smaltovaný plech na zachytávání mastnoty
- Výbava trouby - rošty: 1 chromovaný otočný rošt
- Výsuvy ve výbavě: Kolejnice pro rošt
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 58 l |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Nerezová |
| Horký vzduch: | Ano |
| Displej: | Ano |
| Bezpečnostní pojistka: | Ano |
| Časovač: | Ano |
| Funkce ventilátoru: | Ano |
| Gril: | Ano |
| Hloubka: | 60 cm |
| Hodiny: | Ano |
| Krycí víko: | S příklopem |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Počet programů: | 8 |
| Příkon/výkon: | 2506 W |
| Samočištění: | Ne |
| Trysky na propan-butan: | Ne |
| Výška: | 85.5 cm |
| Zapalování: | V knoflíku |
| Horní a spodní ohřev: | Ano |
| Horní ohřev: | Ano |
| Kruhové topné těleso: | Ano |
| Otočný rožeň: | Ne |
| Retro design: | Ne |
| Rozmrazování: | Ano |
| Spodní ohřev: | Ano |
| Teplotní sonda: | Ne |
| Vysouvání plechu: | Teleskopické |
GPSR - Odpovědná osoba
ELECTROLUX, s.r.o., eshop.info@electrolux.com, 261302261, Vyskočilova 1561/4a, Praha 4 14000, Česká Republika










