Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
Moderní jídelní židle
Signal PASSO II. VELVET, barva šedá, konstrukce černá, typ.72
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal FOX barva šedá, konstrukce dub, typ. 49
Poslední kus
skladem
1 090 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
Poslední kus
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150411) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 776 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Vitrína
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595101) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 182 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0159 dub (1031595601) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 954 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Věšák
Signal ZEN bílí kov
Poslední kus
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 176 cm |
Komoda
Forte MAREDA MAQK221-M966 dub/písková (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 93.00 |
Šatní skříň
ARKOS New Chico 250cm, bílá + zrcadlo
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Televizní komoda
Forte Formswift 189x59x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Komoda masiv
Siudy Napoli 10, dubová 1420x400x950cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Komoda masiv
Siudy Napoli 30, dubová 1000x400x950cm ( karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
17 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Vitrína
Forte Pontypool PNTV512-Q214 119,3/156,2/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 156.00 |
Psací stůl
Forte MT311-120 138,2/75,3/60cm (2*karton)
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 138 cm |
Manželská postel
Hypersoft set 180x200 včetně matrace , látka : SB01
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Látka |
Volně stojící zrcadlo
Autronic zrcadlo se šperkovnicí MDF bílá
Poslední kus
skladem CEN
3 591 Kč
| Výška (cm): | 162 cm |
Postel
Forte Milles TEFL1122-Q274 ,125x91x205cm, barva písková/ terracotta, 5*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
10 990 Kč
| Velikost matrace: | 120 x 200 |
| Barva: | Písková, terracotta |
| Materiál: | MDF |
Sedací souprava s rozkladem
Alpi OPAL S02 (42B+27F) Stratos 9591 rozklad úložný prostor-KS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 500 Kč
| Šířka (cm): | 278.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
