Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
Konferenční stolky
Signal CLEO bílý 50x50 cm
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Vitrína
G+K Meble Vitrína I WZ-0315 dub (1033150111) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 850 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 201 |
Moderní jídelní stůl
Signal Mosso III 80x80 dub
Poslední kus
skladem
2 961 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Komoda
Forte Milles TEFK321-Q275 ,104x125x42, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 124.8 cm |
Moderní jídelní stůl
Forte HIGH ROCK HUDT403-M219 (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 300 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 166.00 |
Policová skříň
Forte Milles TEFR721-Q274 ,59x202x42cm, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Komoda
Jurek Meble Ademo 3 kašmír 150/92/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 800 Kč
| Barva: | Kašmír |
| Výška (cm): | 92 |
Noční stolek
Forte Milles TEFK011-Q274 ,49x48x42cm, barva písková/ terracotta, 1*karton
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 48 cm |
Komoda
Jurek Meble MIA 1 dub/černá 100/122/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 122 |
Barová židle
DAN-FORM BOTO imitace kůže hnědá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 800 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Barva sedáku: | Hnědá |
| Barva kostry: | Černá |
Komoda
Jurek Meble MIA 3 dub/černá 145/80/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 300 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 80 |
Sedací souprava
Alpi RENE (031+62 ) levá, látka: Nepal 9316
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
42 900 Kč
| Šířka (cm): | 292 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Sedací souprava
ARKOS Hugo mini universal , látka : Solid 83
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
18 990 Kč
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Pontypool TBLT7127-Q245 150-200/78/90cm ( 2*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 400 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka (cm): | 200.00 |
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Police
Forte Pontypool PNTB02-Q214 149,5/32/22,8cm ( 1 *karton)
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková |
| Hloubka (cm): | 19.30 |
Televizní stolek
Jurek Meble Ademo 5 ořech 180/45/41cm
Poslední kus
skladem
4 590 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 45 cm |
Sedací souprava
Havana 20L_Stratos 9244
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
17 990 Kč
| Šířka (cm): | 172.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Sedací souprava
LBO ARTE 2FL-BKR Aphrodite 5 DOVE
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
41 590 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Manželská postel
Klinmam Comfort Laguna 180x200, barva: Light Brown
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
Sedací souprava
Alpi SENATOR 030, trojsed fixní, látka: NEPAL 9517
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 900 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Olivová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
