Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, hnědá látka, nohy černý kov (CT-382 BR2)
Poslední kus
skladem CEN
890 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
konferenční stolek
Signal TIFFANY B zlatá/černá, 70cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 190 Kč
| Barva: | Zlatá/černá |
| Materiál desky: | Kov |
Komoda
Forte ALICE ACSK321-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 121.00 |
Moderní jídelní stůl
Signal AMADEO II ořech / černá mat 90cm
Poslední kus
skladem
2 311 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 90.00 |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello 50/96/95 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolek
Signal EOS D, MDF dub Artisan/černá, 60cm
Poslední kus
skladem
1 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, šedá CT-972 GREY2 (CT-972 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Hnědá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Forte BREATHTAKER BTHK233-Q191 terracotta/dub (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Komoda
Forte Louoto LTOV241-M946 ,199,5x101x42cm, barva dub artisan/ písková, 3*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 101.2 cm |
Komoda
Jurek Meble Ademo 4 ořech 126/92/41cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 92 |
Vitrína
Forte Louoto LTOV723R-M946 ,61x198x42cm, barva dub artisan/ písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 000 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 197.2 cm |
Vitrína
Jurek Meble Ademo 1 ořech 52/180/41cm
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 180 |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Ikona 160x90+60cm Ořech , lak
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
85 200 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Konferenční stolek
Jurek Meble Ademo 9 ořech 100/45/60cm
Poslední kus
skladem
3 400 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Kambio 180x90cm Dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 900 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Designový |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Pontypool TBLT7127-Q246 šedá 150-200/78/90cm ( 2*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 150-200 |
Sedací souprava
Arkos LEO I-R-II, látka: Cremona 04 - levý roh
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 900 Kč
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM VALE imitace kůže černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM HYPE s opěrami imitace kůže černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 500 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Rohová sedací souprava
ARKOS WALENCJA - pravá strana , látka: Diosa70
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 990 Kč
| Šířka (cm): | 235 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Sedací souprava
Emagra Bangkok/P pravá, látka: Habana light Grey
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
43 280 Kč
| Šířka (cm): | 288.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
