Zlevněné zboží
Celkem 1928 produktů
Set stolků
Autronic Set 2 ks stolků,pr.60x34, pr.37x37 cm, deska MDF, 3D dekor divoký dub, kovová drátěná podnož, černý mat (AF-3007 OAK)
Poslední kus
skladem CEN
2 511 Kč
| Barva: | Přírodní |
Kávový stolek
Forte BREATHTAKER CFTT5024-Z13M černý (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 290 Kč
| Barva: | Černá |
| Materiál desky: | MDF |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8060 BONA 2xLED/4,5W
Poslední kus
skladem
1 550 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Antracitová |
Konferenční stolky
Signal RODOS bílá průměr 50/70
Poslední kus
skladem
3 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | Kov |
Konzolový stolek
Signal HARMONY C tvrzené sklo, rám: kov + lamino deska, barva: černá/ořech 40x110 cm
Poslední kus
skladem
3 450 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Dřevěný rozkládací jídelní stůl
Signal BRANDO 120 (160)x80 dub
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 016 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Klasický |
Rozkládací jídelní stůl
Signal OPERA 102 (144)x73 bílá mat/buk
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Buk |
| Šířka (cm): | 102-144 |
Rozkládací jídelní stůl
Signal CESAR 120-165x68 bílá mat/dub
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 190 Kč
| Barva desky: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 120-165 |
Moderní jídelní židle
Signal Cobe Velvet béžová Bluvel 40
Poslední kus
skladem
1 890 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní stůl
Autronic Jídelní stůl 160x90x76 cm, deska s dekorem dub, černá kovová podstava (AT-3018 OAK)
Poslední kus
skladem CEN
3 990 Kč
| Rozklad: | Ne |
Moderní jídelní židle
Signal EGO bílá/dub
Poslední kus
skladem
1 054 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Plast |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, madlo, snadno čistitelná šedá látka, černý matný lak, kovové nohy (DCL-V2017 GREY2)
Poslední kus
skladem CEN
891 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 150 kg |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, zelená látka, černý kov (DCH-P3146 GRN2)
Poslední kus
skladem CEN
2 241 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolek
Forte GALACTIQUE CNF2T501-M821 (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Forte HIGH ROCK HRKK221-M197 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 990 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 85 |
Vitrína
Forte ALICE ACSV711-U72 terractta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 179 |
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U60 písková (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 42 |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK223-U72 terracotta (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 048 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 83 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 390 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Vitrína
Forte Pontypool 183x202x43cm dub/šedá (karton*5)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
13 490 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 202.00 |
Police
Forte Louoto LTOB01-D78 ,225x171x25cm, barva dub artisan, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 25 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
