Zlevněné zboží
Celkem 1928 produktů
Křeslo
Nabsul Lilly 1, látka: Novara 12, nohy wenge
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
13 190 Kč
Stropní svítidlo
Immax NEO 2xRONDATE 07024L-15BD Smart LED 15cm 12W bílé
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 752 Kč
Botník
Forte ALICE SPRINGS ACSS822-M888 dub artisan/ sv. zelená (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 192 |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8873 LED Venkovní nástěnné svítidlo MARIBOR LED/12W/230V IP65
Poslední kus
skladem
1 290 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah lanýžová ekokůže, bílé prošití, kovová čtyřnohá chromovaná (HC-484 LAN)
Poslední kus
skladem CEN
1 431 Kč
| Barva nohou: | Stříbrná |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Vitrína
Forte HIGH ROCK HRKV721R-M197 (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 490 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 194 |
Konferenční stůl
Forte BOHOL BRCT501-M478 sv.šedá/dub (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Materiál desky: | MDF |
Coffe stolek
Forte BREATHTAKER CFTT5024-D108 dub
Poslední kus
skladem
2 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička 80cm, barva bílá- vysoký lesk. Baleno v ochranné fólii. (P-005 WT)
Poslední kus
skladem CEN
378 Kč
| Hloubka (cm): | 24 cm |
Nástěnná polička
Autronic Nástěnná polička, barva bílá (P-010 WT)
Poslední kus
skladem CEN
171 Kč
| Hloubka (cm): | 15 cm |
Stolní lampa
Rabalux 6980 Osias 9W, černá
Poslední kus
skladem
699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Konferenční stolky
Autronic Sada 2 konferenčních stolů, MDF deska s dekorem divoký dub, černý kov. (CT-619 OAK)
Poslední kus
skladem CEN
1 690 Kč
| Barva: | Přírodní |
Křeslo
Signal FELICIA skořice 44 / syntetická kůže hnědá typ 233
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 190 Kč
| Barva primární: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Dřevěná jídelní židle
Signal CD-61 dub/šedá typ. 40
Poslední kus
skladem
1 890 Kč
| Barva primární: | Přírodní |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Regál
Forte BASELINE BLPR313-H51 vintage (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 290 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál: | MDF |
| Výška (cm): | 111 cm |
Křeslo rozkládací
Signal SPIKE, látka šedá, typ 137, buk
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 016 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Rozkládací křeslo |
Komoda
Forte ALICE SPRINGS ACSK321-U60 písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 090 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 121.00 |
Botník
Forte ALICE SPRINGS ACSK221-U59 sv.zelená/ sv.zelená (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Zelená |
| Výška (cm): | 99 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
