Zlevněné zboží
Celkem 1928 produktů
Napařovací žehlička
Amica IT 1011
ihned k expedici
637 Kč
| Příkon/výkon: | 1650 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 80 g/min |
Sáčky do vysavače
Jolly MAX H 22 pro Hoover Diva
ihned k expedici
99 Kč
| Počet ks v balení: | 4 |
| Typ filtru: | Papírový sáček |
| Použití filtru: | Jednorázové |
Prodlužovací kabel
Powercube Extended, 5x zásuvka, 1, 5m - zelená
ihned k expedici
378 Kč
| Délka kabelu: | 1.5 |
Komínový odsavač par
Hotpoint Ariston HD 9 WH (rozbaleno)
ihned k expedici
500 Kč
| Energetická třída: | G |
Stolní ventilátor
Black&Decker BXEFD42E bílý
ihned k expedici
591 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Nabíjecí svítilna
Konnoc S-2185 nabíjecí svítilna 5W LED+1W LED zelená
ihned k expedici
350 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Sáčky do vysavače
Jolly R 14 Rowenta (3 ks) - horská louka
ihned k expedici
95 Kč
| Typ filtru: | Papírový sáček |
| Použití filtru: | Jednorázové |
Mobilní telefon
Oukitel C17 Pro Black
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 999 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.35" |
| Barva: | Modrá |
| Operační paměť (RAM): | 4 GB |
Luxusní zahradní jídelní židle
Couture Jardin POLO dining chair šedá
ihned k expedici
3 873 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Hliníkový rám, venkovní akrylová tkanina |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Stolní lampa
Rabalux 4407 Colin LED Stolní lampa LED/5,6W/230V
ihned k expedici
572 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Rychlovarná konvice
Bravo B-4365 ANNA ČERVENÁ
ihned k expedici
334 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Barva: | Bílá, červená |
Plastová židle
Keter Sicilia grafitová
ihned k expedici
468 Kč
| Barva: | Grafit |
| Materiál: | Plast |
| Typ: | Zahradní židle |
Kontaktní gril
Bravo Pietro B-4833
ihned k expedici
616 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Topinkovač
Bravo Vito B-4819 nerez
ihned k expedici
686 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Barva: | Nerezová |
| Počet topinek: | 2 |
Jednoplotýnkový elektrický vařič
Bravo B-4989 NEREZOVÝ
ihned k expedici
599 Kč
| Příkon/výkon: | 1600 W |
| Počet plotýnek: | 1 |
| Barva: | Nerezová |
Skleněná rychlovarná konvice dvouplášťová s regulací
Bravo B-4999 Bony
ihned k expedici
1 190 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
