Zlevněné zboží
Celkem 1926 produktů
Křeslo
Signal HARPER zelené typ 238
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Rozkládací křeslo
Signal ARES šedá typ 158
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Rozkládací křeslo |
Dřevěná jídelní židle
G+K Meble WZ-0133 borovice bílá (1031331302) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 616 Kč
| Barva primární: | Bílá |
| Dekor: | Borovice |
| Materiál sedáku: | Dřevo |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0583 140x200 (1055830101) (4 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 836 Kč
| Velikost matrace: | 140 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masivní bukové dřevo |
Dřevěný jídelní stůl
Signal POPRAD borovice patyna/bronz-medová 160X90cm
Poslední kus
skladem
4 873 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Skandinávský |
Police
Forte GALACTIQUE EOLB01-M821 dub/písek (1*Karton)
Poslední kus
skladem
1 390 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 27.00 |
Televizní komoda
Forte ALICE ACST131-U72 terracotta (1*Karton)
Poslední kus
skladem
2 590 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 42 |
Komoda
Jurek Meble ALSY 7 antracit/aloe 123/87/43cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 800 Kč
| Barva: | Antracit/aloe |
| Výška (cm): | 87 |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello 50/96/95 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Komoda
Jurek Meble Ademo 4 ořech 126/92/41cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 92 |
Komoda
Forte COLLET CETK221L- Q280 ,116x93x41cm barva dub/písková, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 200 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 115.7 cm |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Pontypool TBLT7127-Q246 šedá 150-200/78/90cm ( 2*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 150-200 |
Obývací stěna
Forte Havanna HVNM01L-D67 334,4x185x42cm, barva dub, 7*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 200 Kč
| Barva: | Dub |
| Šířka (cm): | 334,4 cm |
Komoda
Forte Louoto LTOV241-M946 ,199,5x101x42cm, barva dub artisan/ písková, 3*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 290 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 101.2 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Dita 160x90+2x50cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
58 647 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Komoda
Karpiš Dita 72 152x45x72cm Dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
48 166 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 72 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Ikona 160x90+60cm Ořech , lak
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
85 200 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Moderní jídelní židle
DAN-FORM VALE imitace kůže černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 100 Kč
| Barva primární: | Černá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál sedáku: | Ekokůže |
Manželská postel
ARKOS Horizon 160x200, čelo: Basic,látka: Letto 11, béžová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
16 990 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Látka |
Sedací souprava
ARKOS Wena 3+1+1, látka: Diosa 16
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Rohová sedací souprava
ARKOS WALENCJA - pravá strana , látka: Diosa70
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 990 Kč
| Šířka (cm): | 235 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
