Zlevněné zboží
Celkem 1926 produktů
Podhledové svítidlo
Avide (9571791) GU10 9x9cm antracit
Poslední kus
skladem
44 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čalouněná postel
Serabed MOON SET 180x200, s matrací , SB37 - béžová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Čalounění |
Moderní jídelní židle
Signal FOX barva šedá, konstrukce dub, typ. 49
Poslední kus
skladem
1 090 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Dub |
| Materiál sedáku: | Látka |
Konferenční stolky
Signal ITALIA II sestava ořech/černý 80x80 cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Kávový stolek
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591401) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 237 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0169 (1031690801) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 404 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Noční stolek
Alpi ARIA, látka: SB 63 - šedá
Poslední kus
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 55.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, cappucino plast (CT-X7029 CAP)
Poslední kus
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Hnihovna
Forte BASELINE PLUS BLPR713-H51 vintage (2*Karton)
Poslední kus
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Výška: | 197.5 cm |
Vitrína
Forte SAITAMA SQMV721R-M826 dub/světle šedá (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 690 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Výška (cm): | 200 cm |
Regál
Forte MAREDA MAQV711-M966 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 196 |
Vitrína
Forte Formswift 135x161x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 162.00 |
Zahradní stůl
Autronic 110x110cm, hliník, polywood, béžová, AZT-S1430 CRM
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem CEN
5 301 Kč
| Materiál: | Polywood |
Dřevěný jídelní stůl
Karpiš Creativ 180x90+80cm dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
60 640 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ano |
| Styl: | Designový |
Vitrína masiv
Siudy Napoli 70, dubová 1040x400x1900cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 190 |
Televizní komoda
Jurek Meble Ademo 6 ořech 150/45/41cm
Poslední kus
skladem
4 590 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 45.00 |
Rohová sedací souprava
ARKOS Padi, pravá, látka: Riviera 95
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
24 990 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Pohovka
ARKOS KLARA, látka: Neve 18
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Šířka (cm): | 170 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Konferenční stolek
Karpiš Creativ KS 60x60x45cm dub, olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 724 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/70/70 dub olej Tabacco
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 499 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Masiv |
Sedací souprava
LBO ARTE BKL-2FR , látka : VERA 5
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
41 590 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
