Zlevněné zboží
Celkem 1926 produktů
Moderní jídelní židle
Signal PASSO II. VELVET, barva šedá, konstrukce černá, typ.72
Poslední kus
skladem
2 490 Kč
| Barva primární: | Šedá |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Moderní jídelní židle
Signal JILL Velvet béžová Bluvel 28
Poslední kus
skladem
1 250 Kč
| Barva primární: | Béžová |
| Dekor: | Samet |
| Materiál sedáku: | Látka |
Vitrína
G+K Meble I-P WZ-0159 dub (1031595101) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 182 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 205 |
Kredenc
G+K Meble IV WZ-0159 dub (1031595601) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 954 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 148 cm |
Věšák
Signal ZEN bílí kov
Poslední kus
skladem
1 400 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Kov |
| Výška (cm): | 176 cm |
Šatní skříň
ARKOS New Chico 250cm, bílá + zrcadlo
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
14 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 216 cm |
Komoda
Forte SAITAMA SQMK221-M826 dub (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 890 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 102 |
Komoda
Forte MAREDA MAQK221-M966 dub/písková (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 93.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK26-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 190 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Televizní komoda
Forte MAREDA MAQT121R-M966 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 490 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 52.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Formswift 180-230x90cm dub (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Křeslo
Signal Clover Brego černá podnož/kari 68
Poslední kus
skladem
3 097 Kč
| Barva primární: | Žlutá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Štaní skříň
Forte Milles TEFSS831-Q274 ,168x202x53cm, barva písková / terracotta, 4*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 690 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Televizní komoda
Forte terakota / dub, 215/41,5/41,3cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 41.50 |
Pohovka
LBO ANGEL 2,5 SF, látka : Pepper 10 Stone
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
33 900 Kč
| Šířka (cm): | 193.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Televizní komoda masiv
Siudy Napoli 48, dubová 2000x400x580cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 58,00 |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/50/50 dub olej Tabacco
Poslední kus
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Masiv |
Pohovka
LBO GRANDE 3FBA, látka LETTO 38
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 800 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Béžová |
Šatní skříň
ARKOS NICEA 160L bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 180 cm |
Pohovka s rozkladem
Nabsul Peasta 2R, látka: Rober C/14
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 600 Kč
| Šířka (cm): | 250.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Khaki |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá, manšestrová látka, DCH-V4009 CRM6
Poslední kus
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
