Zlevněné zboží
Celkem 1926 produktů
Moderní jídelní židle
Autronic Jídelní židle, potah cappuc sametová látka, kovová 4nohá podnož, černý lak (DCH-421 CAP4)
Poslední kus
skladem CEN
1 971 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Konferenční stolky
Signal CLEO bílý 50x50 cm
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Vitrína
G+K Meble Vitrína I WZ-0315 dub (1033150111) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 850 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 201 |
Televizní stolek
G+K Meble II WZ-0315 dub (1033150411) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
31 776 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 62,1 cm |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Televizní komoda
Forte Formswift 189x59x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Komoda masiv
Siudy Napoli 10, dubová 1420x400x950cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Komoda masiv
Siudy Napoli 30, dubová 1000x400x950cm ( karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
17 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Police
Forte Pontypool PNTB02-Q214 149,5/32/22,8cm ( 1 *karton)
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková |
| Hloubka (cm): | 19.30 |
Vitrína
Forte Pontypool PNTV512-Q214 119,3/156,2/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 156.00 |
Psací stůl
Forte MT311-120 138,2/75,3/60cm (2*karton)
Poslední kus
skladem
4 100 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 138 cm |
Manželská postel
Hypersoft set 180x200 včetně matrace , látka : SB01
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Látka |
Televizní stolek
Jurek Meble Ademo 5 ořech 180/45/41cm
Poslední kus
skladem
4 590 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 45 cm |
Volně stojící zrcadlo
Autronic zrcadlo se šperkovnicí MDF bílá
Poslední kus
skladem CEN
3 591 Kč
| Výška (cm): | 162 cm |
Noční stolek
Forte Milles TEFK011-Q274 ,49x48x42cm, barva písková/ terracotta, 1*karton
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 48 cm |
Postel
Forte Milles TEFL1122-Q274 ,125x91x205cm, barva písková/ terracotta, 5*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
10 990 Kč
| Velikost matrace: | 120 x 200 |
| Barva: | Písková, terracotta |
| Materiál: | MDF |
Psací stůl
Forte Milles TEFB221-U60 ,125x77x53, barva písková, 1*karton
Poslední kus
skladem
2 390 Kč
| Barva: | Písková |
| Materiál desky: | MDF |
| Šířka (cm): | 124.8 cm |
Sedací souprava
Havana 20L_Stratos 9244
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
17 990 Kč
| Šířka (cm): | 172.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Sedací souprava s rozkladem
Alpi OPAL S02 (42B+27F) Stratos 9591 rozklad úložný prostor-KS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 500 Kč
| Šířka (cm): | 278.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Televizní komoda
Katmandu Collodi 60/165/43,5 dub olej
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
27 790 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 60.00 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
