Zlevněné zboží
Celkem 1925 produktů
konferenční stolek
Signal TIFFANY B zlatá/černá, 70cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 190 Kč
| Barva: | Zlatá/černá |
| Materiál desky: | Kov |
Konferenční stolky
Signal CLEO bílý 50x50 cm
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál desky: | MDF |
Vitrína
G+K Meble Vitrína I WZ-0315 dub (1033150111) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 850 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 201 |
Moderní jídelní stůl
Signal Mosso III 80x80 dub
Poslední kus
skladem
2 961 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 80.00 |
Moderní jídelní stůl
Forte HIGH ROCK HUDT403-M219 (2*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 300 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 166.00 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-U42 bílá mat (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 80 |
Televizní stolek
Forte SAITAMA SQMT221R-M826 (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 590 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 67.00 |
Manželská postel
Hypersoft set 180x200 včetně matrace , látka : SB01
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Látka |
Komoda
Jurek Meble MIA 1 dub/černá 100/122/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 890 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 122 |
Policová skříň
Forte Milles TEFR721-Q274 ,59x202x42cm, barva písková / terracotta, 2*karton
Poslední kus
skladem
4 290 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Komoda
Jurek Meble MIA 3 dub/černá 145/80/41cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 300 Kč
| Barva: | Černá, dub |
| Výška (cm): | 80 |
Noční stolek
Forte Milles TEFK011-Q274 ,49x48x42cm, barva písková/ terracotta, 1*karton
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 48 cm |
Komoda masiv
Siudy Napoli 10, dubová 1420x400x950cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
21 500 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 95 |
Komoda
Forte Pontypool PNTK232-Q214 169,2/95,4/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 890 Kč
| Barva: | Bílá |
| Výška (cm): | 95.4 cm |
Police
Forte Pontypool PNTB02-Q214 149,5/32/22,8cm ( 1 *karton)
Poslední kus
skladem
1 590 Kč
| Barva: | Písková |
| Hloubka (cm): | 19.30 |
Vitrína
Forte Pontypool PNTV512-Q214 119,3/156,2/43,5cm (3*karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
8 790 Kč
| Barva: | Písková |
| Výška (cm): | 156.00 |
Televizní stolek
Jurek Meble Ademo 5 ořech 180/45/41cm
Poslední kus
skladem
4 590 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 45 cm |
Sedací souprava
Havana 20L_Stratos 9244
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
17 990 Kč
| Šířka (cm): | 172.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Sedací souprava s rozkladem
Alpi OPAL S02 (42B+27F) Stratos 9591 rozklad úložný prostor-KS
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
36 500 Kč
| Šířka (cm): | 278.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Hnědá |
Manželská postel
Klinmam Comfort Laguna 180x200, barva: Light Brown
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
19 900 Kč
| Velikost matrace: | 180 x 200 |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál: | Látka |
Sedací souprava
Alpi SENATOR 030, trojsed fixní, látka: NEPAL 9517
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
26 900 Kč
| Šířka (cm): | 222.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Olivová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
