Zlevněné zboží
Celkem 1928 produktů
LED žárovka
Emos ZQ7221 LED žárovka Classic R50 6W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Soundbar 3.1
Hisense HS312
Doprava zdarma
ihned k expedici
7 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | Ano |
| Dálkové ovládání: | Ano |
Vestavná myčka nádobí
Electrolux 300 AirDry EEA27200L
Doprava zdarma
ihned k expedici
10 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Počet sad: | 13 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
LED žárovka
Retlux RLL 453 R50 E14 Spot 8W DL
ihned k expedici
83 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
Držák na televizi do 37"
Sonorous Surefix 211
ihned k expedici
308 Kč
| Typ držáku: | Fixní |
| Nosnost: | 25 kg |
| Barva: | Černá |
Vánoční osvětlení
Relux RXL 276 Nano ř. 100LED 7,4m CW TM
ihned k expedici
205 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 7.4 m |
Páková vodovodní baterie
Elleci TRAIL G40
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 190 Kč
| Barva: | Černá |
| Páková: | Ano |
| Se sprškou: | Ne |
Pánev WOK s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1638 28 cm Black Rose Collection
ihned k expedici
519 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Sáčky do vysavače
Jolly PC 2 (5ks) do vysav.
ihned k expedici
86 Kč
| Počet ks v balení: | 5 |
| Typ filtru: | Papírový sáček |
| Použití filtru: | Jednorázové |
Aku zahradní fukar
Total TABLI2001 Fukar zahradní AKU, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
sleva 15% s kodem JARO15
ihned k expedici
1 090 Kč
| Druh pohonu: | Akumulátorový |
| Foukání: | Ano |
| Příkon/výkon: | 20 V |
Spojovací řetěz
Emos D2AW03 Profi LED spojovací řetěz černý, 10 m, venkovní i vnitřní, teplá bílá
ihned k expedici
634 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 10 m |
Granitový kuchyňský dřez
Elleci QUADRA 105 G68 Spodní montáž
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 390 Kč
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Granitek |
| Odkapávač: | Bez odkapu |
Pomalý lis na ovoce a zeleninu
Bravo Succo B-4910 červený
ihned k expedici
2 200 Kč
| Příkon/výkon: | 200 W |
| Barva: | Červená |
| Počet stupňů výkonu: | 1 |
Meteostanice
Bravo B-4913 s wifi
ihned k expedici
1 230 Kč
| Barva: | Černá |
| Budík: | Ano |
| Hodiny: | Digitální |
Podlahový sáčkový vysavač
Bravo Mouse B-4521 černý
ihned k expedici
1 688 Kč
| Příkon/výkon: | 900 W |
| Barva: | Černá |
| Objem sáčku/nádoby: | 3 l |
Napařovací žehlička
Bravo Carmen B-4373 červená
ihned k expedici
458 Kč
| Příkon/výkon: | 2400 W |
| Barva: | Červená |
| Parní ráz: | 35 g/min |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
