Zlevněné zboží
Celkem 1928 produktů
Reproduktory 2.0
Omega OG15O oranžové
ihned k expedici
148 Kč
| Barva: | Oranžová |
| Bluetooth: | Ne |
| Dálkové ovládání: | Ne |
Sáčky do vysavače
Jolly PH 15 (6+1+1ks) do vysav. PHILIPS
ihned k expedici
101 Kč
| Počet ks v balení: | 6 |
| Typ filtru: | Papírový sáček |
| Použití filtru: | Jednorázové |
Rendlík
Vetro Plus Matte New Line 48ES0505SP14-A, 0, 9 l
ihned k expedici
184 Kč
| Průměr: | 14 cm |
| Celkový objem: | Do 2 l |
| Vnitřní povrch: | Nerezová |
LED pracovní reflektor
Konnoc S-207 5W LED pracovní reflektor ZOOM
ihned k expedici
110 Kč
| Typ: | LED reflektor |
Elektrický ohřívač vody
Electrolux EWH 10 Q U EEC
ihned k expedici
3 888 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Umístění: | Pod umyvadlem |
| Energetická třída: | B |
Meteostanice
Hyundai WS 2266 průhledný displej (BAZAR)
ihned k expedici
294 Kč
| Barva: | Průhledná |
| Předpověď počasí: | Ano |
LED žárovka
Emos Z72903 LED PREMIUM A60 12W/E27 WW E27 1000-11 teplá bílá
ihned k expedici
296 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 12 W |
LED žárovka
Decoration LED Glühbirne E14 3000K 250lm teplá bílá
ihned k expedici
190 Kč
| Energetická třída: | A |
Stolní lampa
Rabalux 2069 LYCHEE 1xE14, černá
ihned k expedici
274 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Dvouplotýnkový elektrický vařič
Bravo B-4797 nerezový
ihned k expedici
1 074 Kč
| Příkon/výkon: | 2500 W |
| Počet plotýnek: | 2 |
| Barva: | Nerezová |
Topinkovač
Bravo Vito B-4819 béžový
ihned k expedici
707 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet topinek: | 2 |
Plynová varná deska
AEG Mastery HKB64453NB (rozbaleno)
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 390 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Topinkovač
Bravo Aran B-4935 se dřevem, černý
ihned k expedici
753 Kč
| Příkon/výkon: | 850 W |
| Barva: | Černá |
| Počet topinek: | 2 |
Topinkovač
Bravo B -4941 bílý
ihned k expedici
378 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet topinek: | 2 |
Topinkovač
Bravo B-4941 černý
ihned k expedici
378 Kč
| Příkon/výkon: | 800 W |
| Barva: | Černá |
| Počet topinek: | 2 |
Podlahový sáčkový vysavač
Bravo Mouse B-4521 zlatý
ihned k expedici
1 449 Kč
| Příkon/výkon: | 900 W |
| Barva: | Zlatá |
| Objem sáčku/nádoby: | 3 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
