Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
Napařovací žehlička
Amica IT 1011
ihned k expedici
637 Kč
| Příkon/výkon: | 1650 W |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Parní ráz: | 80 g/min |
Sáčky do vysavače
Jolly MAX H 22 pro Hoover Diva
ihned k expedici
99 Kč
| Počet ks v balení: | 4 |
| Typ filtru: | Papírový sáček |
| Použití filtru: | Jednorázové |
Vánoční osvětlení
Emos ZY1435 vánoční osvětlení 180LED/8m
ihned k expedici
486 Kč
| Počet žárovek: | 180 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 8 m |
USB Flash disk
Platinet PMFEC32S X-DEPO adapt. USB-C - 32 GB stříbrná
ihned k expedici
304 Kč
| Kapacita: | 32 GB |
Komínový odsavač par
Hotpoint Ariston HD 9 WH (rozbaleno)
ihned k expedici
500 Kč
| Energetická třída: | G |
Stolní ventilátor
Black&Decker BXEFD42E bílý
ihned k expedici
591 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Barva: | Bílá |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
Nabíjecí svítilna
Konnoc S-2185 nabíjecí svítilna 5W LED+1W LED zelená
ihned k expedici
350 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Sáčky do vysavače
Jolly R 14 Rowenta (3 ks) - horská louka
ihned k expedici
95 Kč
| Typ filtru: | Papírový sáček |
| Použití filtru: | Jednorázové |
Luxusní zahradní jídelní židle
Couture Jardin POLO dining chair šedá
ihned k expedici
3 873 Kč
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Hliníkový rám, venkovní akrylová tkanina |
| Typ: | Zahradní nábytek |
Mobilní telefon
Oukitel C17 Pro Black
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 999 Kč
| Úhlopříčka v palcích: | 6.35" |
| Barva: | Modrá |
| Operační paměť (RAM): | 4 GB |
Výsuvný držák na TV 22-37
Sounorous Surefix 132
ihned k expedici
228 Kč
| Typ držáku: | Fixní |
| Nosnost: | 40 kg |
| Barva: | Černá |
Čelovka
Energizer 3 LED Vision HD+Headlight
ihned k expedici
303 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
LED žárovka
Müller Licht 7-W-LED-Lampe E27
ihned k expedici
590 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Granitový kuchyňský dřez
Elleci QUADRA 110 G51 Spodní montáž
Doprava zdarma
ihned k expedici
6 990 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Granitek |
| Odkapávač: | Bez odkapu |
Granitový kuchyňský dřez s odkapem
Elleci UNICO 125 G43
ihned k expedici
4 990 Kč
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Granit |
| Odkapávač: | Oboustranný |
Rychlovarná konvice
Bravo Sylva B-4900 černá
ihned k expedici
667 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Černá |
Rychlovarná konvice
Bravo Sylva B-4900 červená
ihned k expedici
674 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Červená |
Rychlovarná konvice
Bravo Ara B-4936 se dřevem, béžová
ihned k expedici
857 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Celkový objem: | 1.7 l |
| Barva: | Béžová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
