Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
Křeslo
Signal GISELLE růžová typ 236 / syntetická kůže béžová typ 237
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 990 Kč
| Barva primární: | Růžová |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Křeslo
Signal HARPER zelené typ 238
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 990 Kč
| Barva primární: | Zelená |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Konferenční stolek
Signal HARMONY A tvrzené sklo, rám: kov + lamino deska, barva: černá/ořech 55x110 cm
Poslední kus
skladem
3 190 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Tvrzené sklo |
Závěsná police
G+K Meble III WZ-0169 (1031692001) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 960 Kč
| Barva: | Dub |
| Hloubka (cm): | 24 |
Dřevěný jídelní stůl
G+K Meble II WZ-0169 (1031691801) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
22 596 Kč
| Barva desky: | Dub |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Klasický |
Manželská postel dřevěná
G+K Meble BE-0587 160x200 (1055870201) (3 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 824 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Dub |
| Materiál: | Masiv |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, lanýžová látka, šedé kovové nohy (DCL-379 LAN2)
Poslední kus
skladem CEN
801 Kč
| Barva nohou: | Šedá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Autronic Jídelní stůl rozkládací 120+30x80x74 cm, deska MDF, dýha, nohy masiv, oŕech (BT-6778 WAL)
Poslední kus
skladem CEN
3 321 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Dekor: | Ořech |
| Šířka (cm): | 120-150 |
Hnihovna
Forte BASELINE PLUS BLPR713-H51 vintage (2*Karton)
Poslední kus
skladem
2 190 Kč
| Barva: | Dřevo |
| Výška: | 197.5 cm |
Police
Forte BREATHTAKER BTHVH331-Q192 dub/terracotta (3*Karton)
Poslední kus
skladem
3 790 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Hloubka (cm): | 34.00 |
Vitrína
Forte SAITAMA SQMV721R-M826 dub/světle šedá (3*Karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 690 Kč
| Barva: | Šedá, hnědá |
| Výška (cm): | 200 cm |
Regál
Forte MAREDA MAQV711-M966 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 196 |
Komoda
Forte CHELSEA CHLK24-D78 dub artisan (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 690 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 80 |
Matrace
HG Style PURE FOAM Hard 24/SB-0/ 90x200
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 390 Kč
| Výška: | 24 cm |
| Tuhost matrace: | Tvrdá |
| Velikost matrace: | 90 x 200 |
Knihovna
Jurek Meble ALSY 3 antracit/béžová 63/195/43 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
5 500 Kč
| Barva: | Antracit/béžová |
| Výška: | 195 cm |
Nástěnné zrcadlo
Autronic Nástěnné zrcadlo, bambus, přírodní, AZR-B044 NAT
Poslední kus
skladem CEN
1 521 Kč
| Výška (cm): | 60 cm |
Televizní komoda
Jurek Meble Ademo 6 ořech 150/45/41cm
Poslední kus
skladem
4 590 Kč
| Barva: | Ořech |
| Výška (cm): | 45.00 |
Zahradní stůl
Autronic 110x110cm, hliník, polywood, béžová, AZT-S1430 CRM
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem CEN
5 301 Kč
| Materiál: | Polywood |
Televizní stolek
Forte Louoto 225x58x42cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 57.7 cm |
Šatní skříň
Forte COLLET CETS32332-Q280 200x201x61cm, barva dub/písková, 6*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 390 Kč
| Barva: | Dub, písková |
| Výška (cm): | 200.5 cm |
Sedací souprava
LBO ARTE BKL-2FR , látka : VERA 5
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
41 590 Kč
| Šířka (cm): | 284 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Cihlová |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
