Zlevněné zboží
Celkem 1931 produktů
Podhledové svítidlo
Avide (9571791) GU10 9x9cm antracit
Poslední kus
skladem
44 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čalouněná postel
Serabed MOON SET 180x200, s matrací , SB37 - béžová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
28 900 Kč
| Velikost matrace: | 160 x 200 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Čalounění |
Konferenční stolky
Signal ITALIA II sestava ořech/černý 80x80 cm
Poslední kus
skladem
4 990 Kč
| Barva: | Ořech |
| Materiál desky: | MDF |
Konferenční stolky
Signal TWIN dub artisan/černá
Poslední kus
skladem
1 990 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | MDF |
Kávový stolek
G+K Meble II WZ-0159 dub (1031591401) (2 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 237 Kč
| Barva: | Dub |
| Materiál desky: | Masiv |
Dřevěná komoda
G+K Meble II WZ-0169 (1031690801) (1 karton)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
40 404 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 92 |
Noční stolek
Alpi ARIA, látka: SB 63 - šedá
Poslední kus
skladem
2 990 Kč
| Barva: | Šedá |
| Výška (cm): | 55.00 |
Moderní jídelní židle
Autronic Židle jídelní, stohovatelná, cappucino plast (CT-X7029 CAP)
Poslední kus
skladem CEN
1 071 Kč
| Barva nohou: | Béžová |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Komoda
Forte SAITAMA SQMK221-M826 dub (2*Karton)
Poslední kus
skladem
3 890 Kč
| Barva: | Světle šedá, dub |
| Výška (cm): | 102 |
Televizní komoda
Forte MAREDA MAQT121R-M966 dub/písková (2*Karton)
Poslední kus
skladem
4 490 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 52.00 |
Moderní jídelní stůl s rozkladem
Forte Formswift 180-230x90cm dub (karton*3)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
9 900 Kč
| Barva desky: | Hnědá |
| Dekor: | Dub |
| Šířka (cm): | 180-230 |
Křeslo
Signal Clover Brego černá podnož/kari 68
Poslední kus
skladem
3 097 Kč
| Barva primární: | Žlutá |
| Materiál: | Látka |
| Typ: | Křeslo |
Vitrína
Forte Formswift 135x161x50cm dub (karton*2)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
12 900 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 162.00 |
Televizní komoda
Forte terakota / dub, 215/41,5/41,3cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
6 290 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Výška (cm): | 41.50 |
Štaní skříň
Forte Milles TEFSS831-Q274 ,168x202x53cm, barva písková / terracotta, 4*karton
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
7 690 Kč
| Barva: | Písková, terracotta |
| Výška (cm): | 201.6 cm |
Televizní komoda masiv
Siudy Napoli 48, dubová 2000x400x580cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
15 600 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 58,00 |
Vitrína masiv
Siudy Napoli 70, dubová 1040x400x1900cm ( karton*2 )
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
25 400 Kč
| Barva: | Dub |
| Výška (cm): | 190 |
Rohová sedací souprava
ARKOS Padi, pravá, látka: Riviera 95
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
24 990 Kč
| Šířka (cm): | 270.00 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Šedá |
Konferenční stolek
Katmandu Orbetello kulatý 41,5/50/50 dub olej Tabacco
Poslední kus
skladem
3 699 Kč
| Barva: | Hnědá |
| Materiál desky: | Masiv |
Pohovka
ARKOS KLARA, látka: Neve 18
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
skladem
11 990 Kč
| Šířka (cm): | 170 |
| Materiál: | Látka |
| Barva primární: | Zelená |
Moderní jídelní židle
Autronic hnědá, manšestrová látka, DCH-V4009 CRM6
Poslední kus
skladem CEN
1 791 Kč
| Barva nohou: | Černá |
| Nosnost (kg): | 120 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
